Favore.plForumPozostałe tematy

Jaki odkurzacz bezprzewodowy?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki odkurzacz bezprzewodowy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • Rybka12e 24 lip 2020, 13:46
    Roomba też jest bezprzewodowa. A do tego sama odkurza uśmiech i do tego kosztuje tylke co odkurzacz bezprzewodowy a nawet i taniej w zalezności od modelu
    Cytuj
  • MartaRr 25 lip 2020, 17:35
    Ja ostatnio sobie zakupiłam Pure Q9, fajne wymienne końcówki, odkurzacz nie ma kabla, jest na akumulator, świetnie się sprawdza.
    Cytuj
  • Meggi85 31 lip 2020, 18:37
    Mnie się podoba przeciwalergiczny workowy Pure D8. Jest z serii silence. Bardzo mi się podoba, jest mega wydajny.
    Cytuj
  • grzyb_h 31 lip 2020, 19:55
    Meggi85 napisał:Mnie się podoba przeciwalergiczny workowy Pure D8. Jest z serii silence. Bardzo mi się podoba, jest mega wydajny.
    Dobrze kojarzę że to ten z filtrem Allergy Plus zmywalnym?
    Cytuj
  • Meggi85 30 sie 2020, 19:29
    Tak, to ten Electrolux z filtrem zmywalnym dla alergików.
    Cytuj
  • Enterka 27 wrz 2020, 18:38
    O taki odkurzacz dla alergika by się przydał w moim domu, a czy można kupić go online?
    Cytuj
  • Ogryzka 30 wrz 2020, 14:28
    Mam taki Electrolux Pure D8.2 SILENCE i świetnie to się sprawdza. Jest wydajny, cichy, ma dużą siłę ssania i sporo końcówek. Nie ejst drogi i bez problemu zamówisz on line.
    Cytuj
  • Enterka 1 paź 2020, 14:19
    O to faktycznie musze sprawdzić, bo mam małe dziecko w domu raczkujące i jeszcze z alergią więc sprzęt muszę mieć porządny.
    Cytuj
  • Olivka89 18 paź 2020, 15:53
    Ogryzka napisał:Mam taki Electrolux Pure D8.2 SILENCE i świetnie to się sprawdza. Jest wydajny, cichy, ma dużą siłę ssania i sporo końcówek. Nie ejst drogi i bez problemu zamówisz on line.
    Właśnie się nad nim zastanawiam, cena jest atrakcyjna, a jak z jego filtrami?
    Cytuj
  • Ogryzka 27 paź 2020, 22:11
    Wymiana filtra kosztuje grosze. Mam ten odkurzacz od jakiegoś czasu i na razie nic nie wymieniałam. Mam Electroluxa Pure F9 i jestem z niego bardzo zadowolona. Kupiłam go jako odkurzacz dla alergika i sprawdził się idealnie.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum