Favore.plForumPozostałe tematy

Jaki odkurzacz bezprzewodowy?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki odkurzacz bezprzewodowy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • Guziczka 1 kwi 2021, 22:10
    Ogryzka napisał:
    Guziczka napisał:A czy ten Pure Q9 jest głośny? szukam czegoś w miarę cichego, żeby posprzątać jak dzieci śpią.
    Pure Q9 jest cichy, zwrotny i dość lekki. Ładowanie wystarcza na długo. Więc wydaje mi się, że bez problemu nawet jak dzieciaki śpią bez problemu posprzątasz sobie całe mieszkanie. Radzi sobie na jednym ładowaniu z dużymi powierzchniami, ale bez problemu też posprząta obicia kanap czy foteli.
    O widzisz to może pojade do sklepu go obejrzeć, a czy on ma jakąś podświetlaną szczotkę?
    Cytuj
  • Zyjka 29 kwi 2021, 9:38
    To prawda Q9 sprawdza się świetnie, szczególnie przy dzieciach, które ciągle coś brudzą, raz dwa i mam posprzątane, bez kabli, worków, dla mnie idealny.
    Cytuj
  • Ogryzka 4 maj 2021, 6:10     (ostatnio zmieniony przez autora 4 maj 2021, 6:10, w całości zmieniany 2 razy)
    Guziczka napisał:
    Ogryzka napisał:
    Guziczka napisał:A czy ten Pure Q9 jest głośny? szukam czegoś w miarę cichego, żeby posprzątać jak dzieci śpią.
    Pure Q9 jest cichy, zwrotny i dość lekki. Ładowanie wystarcza na długo. Więc wydaje mi się, że bez problemu nawet jak dzieciaki śpią bez problemu posprzątasz sobie całe mieszkanie. Radzi sobie na jednym ładowaniu z dużymi powierzchniami, ale bez problemu też posprząta obicia kanap czy foteli.
    Tak ma obrotową szczotkę z podświetleniem. To dość wygodne przy sprzątaniu pod meblami i pod łózkami. Chociaż czasem pod łóżkiem dzieciaków to wolałabym nie widzieć co sprzątam uśmiech

    Cytuj
  • Hana21 26 maj 2021, 20:53
    Ja za to używam D8, ponieważ zależało mi na cichym urządzeniu. Ponad to mam w domu alergików i ten odkurzacz jest niesamowity. Mega pomaga moim domownikom i jest mega cichy.
    Cytuj
  • Meggi85 30 maj 2021, 20:03
    Hana21 napisał:Ja za to używam D8, ponieważ zależało mi na cichym urządzeniu. Ponad to mam w domu alergików i ten odkurzacz jest niesamowity. Mega pomaga moim domownikom i jest mega cichy.
    D8 masz na myśli tego Electroluxa?
    Cytuj
  • Ogryzka 15 cze 2021, 17:17
    Jak szukasz to zobacz sobie konkretnie model Electrolux Pure D8.2 PD82-ALRG Silence, jest świetny.
    Cytuj
  • grzyb_h 28 lip 2021, 13:02
    Z tej serii Pure D8.2 wszystkie modele są fajnie przemyślane. Nie wiem czy widziałaś ich opcję technologii SmartMode w odkurzaczu.
    Odkurzysz skutecznie zarówno podłogę, jak i dywany. Bez konieczności zmiany ustawień, bo szczotka zrobi to za Ciebie.
    Cytuj
  • Ogryzka 31 sie 2021, 23:51
    grzyb_h napisał:Z tej serii Pure D8.2 wszystkie modele są fajnie przemyślane. Nie wiem czy widziałaś ich opcję technologii SmartMode w odkurzaczu.
    Odkurzysz skutecznie zarówno podłogę, jak i dywany. Bez konieczności zmiany ustawień, bo szczotka zrobi to za Ciebie.
    No są bardzo nowoczesne. Ogólnie electrolux na sporo fajnych modeli. Kwestia tego na czym komu zależy w sprzęcie. Mnie zależało na opcji dla alergika, cichym i nowoczesnym sprzęcie. Dlatego wybrałam z serii Pure D8.2
    Cytuj
  • Meggi85 26 wrz 2021, 17:11
    Patrzyłam ten Electrolux Pure D8.2 PD82-ALRG Silence który polecacie, niezły. Ma wysokiej jakości zmywalny filtr, który skutecznie pochłania kurz, roztocza, pyłki i alergeny. Mega opcja.
    Cytuj
  • grzyb_h 27 paź 2021, 14:12
    Meggi85 napisał:Patrzyłam ten Electrolux Pure D8.2 PD82-ALRG Silence który polecacie, niezły. Ma wysokiej jakości zmywalny filtr, który skutecznie pochłania kurz, roztocza, pyłki i alergeny. Mega opcja.
    A jak wygląda kwestia wymiany takiego filtra? Wiem, że w electrolux'ach chyba można dokupić i raz na jakiś czas wymienić żeby były wydajne cały czas.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum