Favore.plForumPozostałe tematy

Jaki prezent dla meza, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent dla meza

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 z 13  
  • cookie138 25 wrz 2013, 12:22
    Ja ma to być drobny upominek to można kupić jakieś [url=http://]naturalne perfumy [/url] luk książkę jak coś droższego to dobrym pomysłem będzie zegarek.
    Cytuj
  • abudabi 25 wrz 2013, 12:51
    Na prezent polecam dobrej jakości pasek lub zegarek. Jeśli mąż nosi krawaty to również może być dobry pomysł. Jeszcze fajna piżama.
    Cytuj
  • blue-green 9 paź 2013, 21:40
    W zależności czym mąż się interesuje - mojego ucieszyłby jakiś nowy laptopik
    Cytuj
  • jorxa 10 paź 2013, 10:01
    To chyba ty powinnaś wiedzieć co twój mąż teraz potrzebuje, co by mu się najbardziej przydało, a nie my uśmiech
    Cytuj
  • 11 paź 2013, 11:14     (ostatnio zmieniony przez autora 14 paź 2013, 12:38, w całości zmieniany 1 raz)
    Z takich praktycznych rzeczy, to może przydać się e-papieros , jeśli osoba pali. Jest on zdrowszy od tradycyjnego papierosa, bo nie zawiera np. substancji smolistych. Też kupuje się go raz na kilka miesięcy, więc jest taniej.
    Cytuj
  • dorinka12 11 paź 2013, 16:21
    Proszę nie, tylko nie epapieros. Co to za [url=http://]prezent[/url]? Lepszym rozwiązaniem są koszulki albo jakiś elektroniczny gadżet tablet, telefon albo zegarek.
    Cytuj
  • AstaLawista 1 lis 2013, 21:27
    abudabi napisał:Na prezent polecam dobrej jakości pasek lub zegarek. Jeśli mąż nosi krawaty to również może być dobry pomysł. Jeszcze fajna piżama.
    Też mi się wydaje, że to będzie dobry prezent dla faceta czy to dla ojca, męża czy narzeczonego język Sama dla swojego faceta zastanawiam się nad portfelem.
    Cytuj
  • EllaPP 18 gru 2013, 18:07
    Ja kupiłam swojemu tacie Mild x1 za 150 zł. Jedyny minus - bateria trzyma nie za długo (wystarcza na 1 paczkę papierosów, a on palił 2). Więc kupowanie tylko jednego papierosa nie ma sensu.. mój tata zawsze sięgał po papierosa, jak e-papieros rozładowywał się.
    Szukałam ostatnio prezent dla swojego chłopaka i też pomyślałam o e-papierosie. Znalazłam 2 papierosy za 135 złoty, ale nie znam tej firmy. W opiniach piszą że jest spoko i można kupować. A więc kupiłam.
    Cytuj
  • ElaW 29 gru 2013, 15:06
    Ja swojemu mężowi kupiłam kilka gier, bo trafiłam na bardzo fajne promocje gier które on chciał. Znacznie taniej niż w normalnym sklepie, a wiem że gry oryginalne. Mąż zachwycony i ja zadowolona, że prezent mu przypadł do gustu.
    Cytuj
  • emgieer 2 sty 2014, 15:16
    A ja swojemu mężowi kupiłam informator prawniczy. Jest prawnikiem, więc był z niego bardzo zadowolony. Prezent jak najbardziej elegancki i praktyczny.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum