Favore.plForumPozostałe tematy

Jaki prezent dla psa na święta?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent dla psa na święta?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • karina_k 17 gru 2010, 17:02
    Kupujecie jakieś prezenty swoim pupilom na święta? Ja planuję coś podarować mojemu pieskowi, ale nie mam za bardzo pomysłu... Możecie coś doradzić? wielki uśmiech Pozdrawiam!
    Cytuj
  • aleksander_wielki 17 gru 2010, 19:49
    Jak dla mnie to trochę dziwny zwyczaj, żeby kupować prezent dla psa... Przecież zwierzęta nie przeżywają świąt bożego narodzenia...
    Cytuj
  • anna49 17 gru 2010, 23:31
    Polecam kupić jakieś fajne smakołyki. To zawsze sprawia przyjemność zwierzakom uśmiech
    Swoją drogą, to nie rozumiem takiego podejścia jak ma aleksander_wielki. Każdy, kto ma psa, wie, że zwierzę jest jak członek rodziny przymrużenie oka Dlatego nic dziwnego, że też chce sie sprawić przyjemność zwierzakowi na święta uśmiech
    Cytuj
  • Szaraczek 18 gru 2010, 0:40
    no bez przesady. Prezent dla psa pod choinkę? Może jeszcze będziecie razem śpiewać kolędy?
    Cytuj
  • Mom07 18 gru 2010, 8:41
    mamy psa, ale na taki absurd jeszcze nie wpadliśmy.
    A psu to zrobi największą różnicę czy dostanie kość 23 grudnia czy 24 grudnia.
    Cytuj
  • Psiara27 25 gru 2010, 18:33
    Wszyscy co sądzą, że pies nie musi dostać prezentu jest w błędzie, naukowcy stwierdzili,że pies jest świadomy tego co robi i o czym myśli. Ci co mają swojego ukochanego psiaka wiedzą o co mi chodzi. Wiadomo, że pies nie będzie zły jak nie dostanie prezentu ale na pewno doceni nasze starania, nie musi to być rzecz może to być nawet dłuższy spacer lub tym podobne. Pozdrawiam wszystkich miłośników zwierząt.buziak***** buziak
    Cytuj
  • kominek4 18 sty 2011, 15:28
    Ja wychodzę założenia i wcielam to założenie w życieprzymrużenie oka, że pies powinien dostawać od czasu do czasu jakieś prezenty, ale jednocześnie nie uważam, że robi mu to różnicę, czy dostanie je w święta, tak jak ludzie, czy zwykłego dnia. Kupuję mu po prostu wtedy, kiedy uznam, że potrzebuje, albo wtedy, kiedy stwierdzę, że dawno nic nie dostał i jest smutnyuśmiech. Teraz zastanawiam się czy mu czegoś nie kupić, tym bardziej, że na krakvet.pl widziałam dużo fajnych zabawek, jak np. piłka na sznurku uśmiech. Najważniejsze, żeby piesek czerpał radość z zabawy uśmiech.
    Cytuj
  • Favoritka87 22 lis 2011, 15:58
    najlepiej kupić psiakowi z tej okazji jakaś wypaśną karmę , żeby wiedział, że z okazji świąt dostaje same rarytasy, uważam, że to dobry pomysł, jeśli szukasz karm z wyższej półki to sprawdź sobie na e-karma tam jest bardzo duży wybór na pewno cos wybierzesz ciekawego
    Cytuj
  • julitta 19 sty 2012, 16:41
    hehe ja raczej nic moim pupilom nie kupuje, ale mężowi zamówiłam taki prezencik na walentynki uśmiech
    Cytuj
  • AstaLawista 24 lis 2013, 17:53
    Karmę wielki uśmiech ja swojej już zamówiłam suchą karmę firmy JOSERA : Karma dla dorosłych wybrednych psów.
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum