Favore.plForumPozostałe tematy

Jaką wybrać choinkę?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaką wybrać choinkę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • caipirinha 14 gru 2010, 19:47
    Słuchajcie, prosze Was o porady, bo sobie obiecałam, że w tym roku kupie choinke wczęsniej niż na dzień przed wigilią, a nie wiem jeszcze na jakie drzewko się zdecydować... w zeszłym roku byl świerk, ale sypał się jak głupi. Mój mąż jest za sztuczną, ja sie najpierw oburzylam, że musi być zywa, ale teraz się już trochę łamię... co radzicie?
    Cytuj
  • Manolito 14 gru 2010, 20:28
    Sztuczna choinka? W życiu! To jak jajka z plastiku w koszyczku ze święconką wielkanocnąprzymrużenie oka Musi być żywe drzewko, żeby pachniało w całym domuuśmiech
    Cytuj
  • Bancroft 14 gru 2010, 22:58
    Ja też sobie nie wyobrażam sztucznej choinki w domuuśmiech U mnie choinka jest przez ten świateczny okres prawie jak członek rodzinyprzymrużenie oka Rozmawiamy z nia, stroimy jak królewnę, wszyscy lubimy przy niej siadać... cały urok Bożego Narodzeniauśmiech
    Cytuj
  • caipirinha 15 gru 2010, 0:55
    No w sumie to się z Wami zgadzamuśmiech Tylko jak mi się zacznie ten urok świąt sypać po tygodniu to chyba sie wścieknę! A może wiecie jakie gatunki są trwałe?
    Cytuj
  • Yago 15 gru 2010, 6:10
    Kup sobie jodłę kaukaską, ona się nie sypie w ogóle.
    Cytuj
  • Orion456 15 gru 2010, 7:54
    Jak dla mnie musi być świerk! Ten zapach to jest po prostu kwintesencja świąt. Co prawda on akurat dość szybko gubi igły, ale mi to nie przeszkadza. To tylko raz w roku, mozna się przemęczyćprzymrużenie oka Ale w calym domu pachnie jak w lesie! I jeszcze obowiązkowo musza wisieć cukierki i pierniczki do podjadaniaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • becia_koronczarka 15 gru 2010, 10:00
    A ja przestrzegam przed sprzedawcami spod hipermarketów! W zeszłym roku się skusiłam przy okazji zakupów, tak mnie zapewniał, że postoi co najmniej dwa tygodnie! I nie dość, że była z jedenj strony wyłysiała, to jeszcze przed końcem świąt połowa igieł była na podłodze.
    Cytuj
  • Mizantrop 15 gru 2010, 13:36
    Ale to że łysa to chyba widziałaś kupując? Chyba, że wybierałaś z zamkniętymi oczamiprzymrużenie oka
    Cytuj
  • becia_koronczarka 15 gru 2010, 14:44
    spieszyłam się i po prostu koleś wcisnął mi kit! Ale tobym jeszcze przebolała, jak ją ubrała to nie było az tak widac. Tylko że po paru dniach to ona była cała łysa!
    Cytuj
  • Cloudy 15 gru 2010, 15:38
    No niestety kupując nie sprawdzimy tego kiedy choinka była ścięta. Nie wiadomo ile już stoi bez korzeni. A w domu też trzeba jej odpowiednie (w miare) warunki zapewnić, nie może być zbyt ciepło a już na pewno nie koło grzejnika! Najlepiej mieć takie wiadro albo stojak z wodą i podlewaćuśmiech
    Cytuj
1 2 z 2