Favore.plForumPozostałe tematy

Jakie kupujecie jajka?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie kupujecie jajka?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 z 3
  • Niania90 20 maj 2011, 14:45
    A tak w ogóle to nie przesadzajmy z ceną, jajka ze ściółki sa trochę droższe, ale na pewno nie dwukrotnie. Takie wiejskie z 0 na początku są nadroższe. Ale za dużo jajek nie ma co jeść, także może lepiej troszkę mniej, a za to lepszej jakościuśmiech
    Cytuj
  • Grantorino 20 maj 2011, 18:23
    Mam dla Was dobra wiadomość, od stycznia 2012 chów klatkowy ma być zakazany.
    Cytuj
  • 30m1n1k4 20 maj 2011, 22:22
    Mnie bardziej martwi to czym te kury sa karmione. Rozbijam jajko, a ono smierdzi rybą. No i zawsze mnie zastanawia ile te jajka już leżaly w sklepie zanim je kupiłam... dużo bym dała żeby mieć u kogo kupować wiejskie, niestety zazwyczaj robimy zakupy w hipermarkecie, a tam wiejskich nie dostanę.
    Cytuj
  • Barbra67 21 maj 2011, 6:03
    Ja też załatwiam zakupy w hipermarkecie, ale świeże prdukty takie jak warzywa, owoce i własnie jaja kupuje na targu. Może warto się rozejrzeć czy w poblizu nie ma jakiegoś targowiska, gdzie sprzedają nawet bezpośrednio producenci. Różnica jakościowa jest naprawdę spora.
    Cytuj
  • Stinaa 21 maj 2011, 9:26
    Ja mięso też przestałam kupować w tych wielkich sklepach. W ogóle przerzuciliśmy się na mniejsze osiedlowe sklepiki, w hipermarketach niby taniej, ale jak się doliczy dojazd to różnica nie warta tego by jeść przechodzone albo przetworzone rzeczy.
    Cytuj
  • Baak 23 maj 2011, 2:56
    Udalo mi sie niedawno znalezc dobre jajka wiejskie w osiedlowym sklepiku i staram sie zawsze je kupowac. Czasem w hipermarkecie tez sie zdarzy, ale zwykle zadko.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: internetowe cv