Favore.plForumPozostałe tematy

Klocki Lego czy Cobi?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Klocki Lego czy Cobi?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • Kajakarz 14 paź 2012, 11:23
    Z klocków dla dzieci: jakie klocki wolicie bardziej, klocki lego, czy polskie klocki Cobi?
    No i dlaczego?
    Czym one się tak naprawdę różnią (poza ceną oczywiście) i o których bardziej marzą wasze dzieciaki?
    Cytuj
  • faworytowy 15 paź 2012, 10:19
    Teraz każde prawie dziecko kocha Lego, uważam, że są bardziej bezpieczniejsze i prostsze w "obsłudze" , mimo, że elementy bywają różnej wielkości, ale wolałbym kupić jeśli miałbym wybór tylko Lego. Czasy się zmieniają, zabawki również, więc to także zależy od samego dziecka czym chce się bawić, co jest na czasie, czym bawią się inne dzieci, np w przedszkolu i o czym dzieci rozmawiają, jeśli chodzi o zabawki którymi się bawią w domu. Dzecko też czasami ma coś do powiedzenia w kwestii klocków, układanek itd.
    Cytuj
  • karolwu 19 paź 2012, 10:55
    Dzieci generalnie chcą to co widzą w reklamie albo na półce w sklepie. Owszem mówią, że chciałyby klocki lego ale i cobi je zadowolą, w końcu chodzi o czynność, budowanie. Lego ma zdecydowanie większy wybór i stąd większe zainteresowanie ze strony najmłodszych.
    Cytuj
  • Kajakarz 19 paź 2012, 11:31
    Racja, choć co do wyboru to lego ma rzeczy, których cobi nie ma i odwrotnie teżuśmiech cobi ma licencje na to, czego lego niet
    Cytuj
  • jaromir89 9 lis 2012, 11:53
    Ja tam wolę kupić np. LEGO, te klocki pamiętam z dzieciństwa, każdy marzył o klockach LEGO, wiec nawet podświadomie szukam tej marki w sklepie jak chcę kupić właśnie taki prezent.
    Obecnie chyba każdy 3 - 8 latek marzy o LEGO i samochodzie sterowanym z rodziny CARS (AUTO).
    Mam właśnie upatrzony już na gwiazdkę TURBO MANIEK z AUTA 2:
    Myślę że sie chłopak ucieszy ma 3 latka.
    Cytuj
  • Petinka 19 gru 2012, 11:32
    Zarówno Cobi jak i klocki Lego są bardzo fajne i zapewniają dobrą zabawę. U Cobi nie podobają mi się trochę buźki, ale można je znieść przymrużenie oka
    Cytuj
  • sonique321 21 gru 2012, 10:52
    Będąc małą dziewczynką bawiłam się polskimi klockami, nie w głowie było mi Lego!uśmiech Teraz obserwuje, że już nie tylko młodzież, ale i dzieci lubią mieć markowe rzeczy, gadżety i zabawki. Z tego względu mojej siostrzenicy na urodziny mam zamiar kupić zestaw z Hello Kitty, który upatrzyłam na wyprzedaży. Wiem, że będzie bardzo zadowolona. Co zrobić, takie czasy!
    Cytuj
  • pistacja 21 gru 2012, 13:19
    Jako mała dziewczynka lubiłam wszelkiego rodzaju klocki. Lego były wtedy fajnym bajerem, ale i takie zwykłe polskie miałam w swoich zbiorach.
    Cytuj
  • Swojezdanie 27 gru 2012, 15:51     (ostatnio zmieniony przez autora 27 gru 2012, 15:56, w całości zmieniany 1 raz)
    Haha, nie mam dzieci i nie jestem na bieżąco - nawet nie wiedziałam, że istnieje jakiś polski odpowiednik klocków Lego wielki uśmiech
    Cytuj
  • gieniastus 4 sty 2013, 16:35
    moi bracia uwielbiają lego! uśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum