Favore.plForumPozostałe tematy

Metody na stres, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Metody na stres

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 z 4  
  • Korra 23 gru 2016, 18:38
    Ja polecam ruch. Dużo sportu pomaga
    Cytuj
  • tartinka 19 sty 2017, 22:19
    ruch pomaga na pewno ale nie przed snem, ja w strasie to zawsze mam problem ze snem, nie potrafię normalnie zasnąc tylko myśłę o tym wszystkim co śednio mi wyszło albo o następnym ciężkim dniu, sport wtedy nic a nic nie pomaga, wolę nervomix sen wziąc, szybciej sen przychodzi
    Cytuj
  • kava 20 kwi 2017, 12:17
    Szybko po nim zasypiasz? chyba muszę sobie kupić coś takiego bo jakoś ze snem mi ostatnio nie po drodze, jeszcze się bardziej nakręcam tym że nie mogę zasnać i wtedy już w ogóle się rozbudzam
    Cytuj
  • aniolek_diabelek 15 maj 2017, 15:45
    ja uważam, że najważniejsze to znaleźć sobie jakieś zajęcie i spróbować odreagować cały stres a nie faszerować się lekami.
    Cytuj
  • Maras13 23 gru 2019, 9:26
    każdy ma swoje własne metody. Nie ma tutaj złotego środka.
    Cytuj
  • Uncia 1 sty 2020, 17:50
    to prawda, znaleźć sobie zajęcie jest dobrym sposobem, ale też ja to np. tracę zaraz apetyt więc wspomagam się Fresubin Energy, daje mi dużo siły.
    Cytuj
  • Plutonka 30 cze 2020, 19:28
    Faktycznie Fresubin jest dobra opcją, można też nim wspomóc osoby starsze, które mają mniejszy apetyt albo mniej energii.
    Cytuj
  • Uncia 31 lip 2020, 20:52
    Mojej babci też kiedyś kupiłam przy przeziębieniu i była zadowolona, bo to witaminy i odżywcze składniki i człowiek lepiej się czuje.
    Cytuj
  • brokermedia 22 sie 2020, 6:48
    Magnez + sport
    Cytuj
  • MartaRr 28 sie 2020, 20:59
    A jaką wersję Fresubin kupujecie?
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: Zanęty - ryby
Następna: Pomysł na objad