Favore.plForumPozostałe tematy

Na weekend - gdzie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Na weekend - gdzie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 z 3  
  • luna634 20 kwi 2015, 6:51
    Planuję wypad na parę dni i nie za bardzo mam pomysł gdzie pojechać? Mieszkam w Bochni więc nad morze ciut daleko..
    Cytuj
  • jarek7 21 kwi 2015, 23:21
    Ja na przyszły weekend wybieram się do przyjaciół mieszkających w Biszczadach, na pewno będzie okazja do pogadania i sznapsnięcia, może w tych okolicach znajdziesz coś dla siebie?
    Cytuj
  • nina_ky 22 kwi 2015, 10:58
    Bieszczady to świetny kierunek. Na weekend majowy mam już co prawda plany, ale chętnie się tam wybiorę w połowie maja.
    Cytuj
  • janna 23 kwi 2015, 11:57
    My z kolei na weekend majowy jedziemy na Mazury, tam też jest mnóstwo pięknych miejsc, będziemy grillować, sznapsniemy sobie i będziemy odpoczywać i cieszyć się widokami przymrużenie oka
    Cytuj
  • aniolek_diabelek 22 paź 2015, 13:18
    ja jestem za Zakopanym. Na weekend idealny.
    Cytuj
  • majesty15 31 paź 2015, 20:53
    Na weekend zawsze można pojechać w góry.
    Cytuj
  • scooter4 2 lis 2015, 11:29
    Karpacz jest dość ładny. Ostatnio wiele osób wybiera też Wrocław
    Cytuj
  • aniolek_diabelek 3 lis 2015, 13:40
    na weekend to najlepiej w góry. Ja planuję od dłuższego czasu weekend w Zakopanym bo uwielbiam tam jeździć a ostatnio go trochę zaniedbałam smutny
    Cytuj
  • lotny 4 lis 2015, 12:59
    weekendowych wycieczek szukam na stronie kuptravel.pl maja tam duzo miejsc do wyboru w bardzo fajnych cenach
    Cytuj
  • otojestkasia 4 lis 2015, 13:13
    Na najbliższy weekend jadę do Warszawy. chce wykorzystać jeszcze panującą aurę za oknem i w końcu zwiedzić stolicę uśmiech Specjalnie zabookowałam miejsce w hotelu Rialto w centrum, żeby miec wszędzie blisko i wszystko zobaczyć uśmiech
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: HieronimDWed1