Favore.plForumPozostałe tematy

Na weekend - gdzie?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Na weekend - gdzie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 z 3
  • jestem-ewa 22 sty 2018, 14:09
    Ja na weekend wybieram się do Kazimierza Dolnego. Słyszałam, że pięknie tam jest. Zobaczymy uśmiech
    Cytuj
  • klimt123 24 lut 2018, 17:23
    ja ze swojej strony polecam akurat nie szukanie na siłę zakątków Polski, ale drugi brzeg Wisły w Warszawie wielki uśmiech wiem, że to dziwnie brzmi, ale byłam z miesiąc temu z koleżankami na takim SPA wypadzie - mieszkałyśmy niedaleko Wisły w takim hoteliku a na cały dzień znikałyśmy w spa w studio sante (podaję dokładnie nazwę, bo serio nie widziałam wcześniej czegoś takiego - do tej pory spa po polsku to był basen + masażysta i tyle, a tam mnie to zaskoczyło ile wszystkiego jest). Jest i basen i sauna i też takie bardziej specjalistyczne jak lampy czy solaria kolagenowe - moim zdaniem weekend - cel Warszawa! Nie wiem jaka tutaj jest polityka linków, więc samego linka nie dodaję ale przegooglujcie same i zobaczcie.
    Cytuj
  • Veiva 9 mar 2018, 17:44
    Ja na weekend robię zawsze wypady na miasto. Jestem ze wsi dlatego jest to dla mnie atrakcyjne uśmiech
    Cytuj
  • GabrySss 10 mar 2018, 14:28
    A ja na odwrót. Wybieram się w cichsze, bardziej ustronne miejsce. Weekend takiego odpoczynku dobrze mi robi.
    Cytuj
  • blotka 25 paź 2023, 11:30
    jesli lubicie klimatyczne miejsca w górach, to Malinowy Dwór w Świeradowie powinien sie spodobac przymrużenie oka mt tam bylismy na wypadzie rocznicowym i bylo mega, na pewno jeszcze kiedys tam wpadniemy
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: HieronimDWed1