Favore.plForumPozostałe tematy

Pies jako prezent gwiazdkowy dla dziecka - czy to dobry pomysł?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pies jako prezent gwiazdkowy dla dziecka - czy to dobry pomysł?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • lajkoniczka 13 gru 2010, 14:56
    Witam!
    Święta za pasem, zastanawiam się nad prezentem dla mojego synka. Już od jakiegoś czasu bardzo prosi o psa... Myślimy z mężem, że to całkiem fajna okazja, żeby spełnić to marzenie, ale z drugiej strony tyle się mówi, żeby nie dawać zwierząt dzieciom w prezencie.
    Co o tym sądzicie?
    Cytuj
  • anka70 13 gru 2010, 18:33
    Wszystko zależy jakie Ty z mężem masz podejście do tego psa. Jeśli jest to wasza świadoma decyzja, to możecie kupić pieska nawet na taką okazję, to nie ma znaczenia. Wiele się o tym mówi, żeby nie kupować dzieciom pochopnie zwierząt w prezencie, bo pierwszy zapał mija, a potem pieski często lądują na ulicach albo w schroniskach, bo nie ma się nimi kto zajmować.
    Cytuj
  • alpaka 13 gru 2010, 20:22
    Ja bym na waszym miejscu przemyślała jeszcze dobrze tą decyzję.
    Pies to ogromne zobowiązanie. Do tego szczeniaki są bardzo absorbujące, więc święta spędzicie głównie przy piesku, zamiast rodzinnych odwiedzin.
    Za chwilę sylwester, więc trzeba będzie zadbać o psa, żeby nie było problemów...
    Cytuj
  • betunia 13 gru 2010, 23:16
    Ja uważam, że nie jest to najlepszy okres na małego szczeniaka. Święta, sylwester, jest tyle atrakcji, a psem trzeba się w tym okresie zajmować w szczególności. Pomyśl o innej okazji, bo jeśli rzeczywiście chcecie mieć psa, to fajnie jest zrobić z tego prezent dla dziecka, ale może lepiej jak będzie cieplej...
    Cytuj
  • caryca 13 gru 2010, 23:34
    Pies to nie zabawka, nie powinno się dawać takich prezentów dzieciom w prezencie!
    Cytuj
  • alonzo 14 gru 2010, 0:07
    Też mi się wydaje, że to nie jest najlepszy okres na kupowanie szczeniaka...
    Dziecku najlepiej kupić jednak jakąś zabawkę, a o psie trzeba myśleć na długo. Poza tym, przy takich mrozach, jak są teraz nie pakowałbym się w spacery z psem przymrużenie oka
    Cytuj
  • anatolija 14 gru 2010, 6:35
    alonzo napisał:Też mi się wydaje, że to nie jest najlepszy okres na kupowanie szczeniaka...
    Dziecku najlepiej kupić jednak jakąś zabawkę, a o psie trzeba myśleć na długo. Poza tym, przy takich mrozach, jak są teraz nie pakowałbym się w spacery z psem przymrużenie oka
    To prawda, w taką pogodę nie uda Ci się wysłać dziecka z pieskiem, więc tak naprawdę to spadnie na Ciebie, albo męża. Zastanów się, czy macie takie możliwości (codzienne obowiązki i praca) żeby się temu poświęcić?
    Cytuj
  • pomadka 22 gru 2010, 12:55
    Też myślę, że piesek byłby lepszy na inną okazję. Po za tym nie napisałaś ile Twój synek ma lat, a jeśli jest bardzo mały to lepiej poczekać jeszcze trochę ze zwierzątkiem dla niego. Wydaje mi się, że lepszym prezentem będzie jakaś zabawka, lub pościel. Ja bym swojemu synkowi kupiła którąś z pościeli z ekids.com.pl bo mają tam bardzo ładne komplety, idealne dla dzieci. Możesz tam też kupić jakąś zabawkę, albo grę, jak Scrabble Toy Story 3.
    Cytuj
  • karina29 7 lis 2012, 9:02
    na stronie znajdziecie wpis o "żywych prezentach" dawać? nie dawać?Jak sprawdzić czy przejdzie próbę czasu. Polecam uśmiech
    Cytuj
  • kifonda 30 kwi 2015, 18:48
    Zwierzęta na prezent nie są dobrym pomysłem. To powinna być przemyślana decyzja. Gdy już całą trójką przemyślicie wszystkie za i przeciw i jednak zechcecie kupić psa, to polecam beagle http://www.mojpies.com/rasy-psa/beagle Idealne dla dzieci.
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: jak oddać krew?