Favore.plForumPozostałe tematy

Polecane miejsca w Polsce na spędzenie wakacji z dziećmi

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Polecane miejsca w Polsce na spędzenie wakacji z dziećmi

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • dioda 14 lip 2011, 19:04     (ostatnio zmieniony przez autora 14 lip 2011, 19:52, w całości zmieniany 1 raz)
    Witam,
    Planujemy w tym roku spędzić wakacje z dziećmi (8 i 11 lat) w Polsce.
    Od zawsze wyjeżdżaliśmy do Turcji czy Włoch i w sumie nie mamy pojęcia jak to się robi po naszemu.

    Proponuję, aby w tym wątku osoby, które mają doświadczenia w polskich wakacjach zamieszczały informacje czy linki do miejsc, gdzie warto pojechać z dziećmi. To co chyba dla każdego jest istotne, to aby miejsca oferowały atrakcje, dzięki którym dzieci nie spędzą całego wolnego czasu z PSP, DSem czy innym urządzeniem do grania, tylko zajęły się chętnie zabawami typu kajaki, konie, boisko, tenis, basen, itp.
    Pozdrawiam,
    Dioda buziak
    Cytuj
  • SawkaE 15 lip 2011, 10:36
    Jeśli jest lato to wczasy typu agroturystyka w na polskiej wsi są cudowne, dużo lepsze niż wyjazdy do Turcji czy Tunezji.
    Problemem jest jednak cena, bo choć wakacje są krajowe to kosztują jak wyjazd na koniec świata.
    Co do dzieci to nie mam, ale na pewno jazda na koniu czy inne zajęcia sportowe są o wiele lepsze niż granie na tych konsolkach czy komputerach.
    Są również wycieczki krajoznawcze, bo tak się dziwnie składa, że Polacy bardziej wiedzą co i gdzie jest we wspomnianej Tunezji niż u nas.
    Ja polecam wakacje pod Tarnowem gdzie jest rzeka Dunajec. najlepiej w miejscowości przed zakładami azotowymi, bo wtedy woda jest czysta i można łowić okonie.
    Cytuj
  • hekate 11 sie 2011, 16:48
    Ze swojej strony mogę polecić wyjazd do Primavera SPA. Są tam właśnie nastawieni na wyjazdy z dziećmi. Mają mini zoo i animatorów, którzy opieką się maluchami kiedy rodzice poddają się zabiegom. Dzięki temu na pewno wszyscy są w stanie wypocząć.
    Cytuj
  • AstaLawista 24 paź 2012, 17:38
    SPA teraz mają także oferty dla całych rodzin, nie tylko zabiegi, ale i inne atrakcje przymrużenie oka Hotel i Spa Głęboczek ma w zanadrzu całą ofertę uśmiech myślę, że brzmi zachęcająco dla każdego brzdąca przymrużenie oka
    Cytuj
  • willi3220 26 paź 2012, 9:03     (ostatnio zmieniony przez autora 30 lip 2013, 12:55, w całości zmieniany 1 raz)
    To ja polecę miejscowość Wiele. Jest tam bardzo ładnie, piękne jezioro oraz wspaniali ludzie, którzy witają wszystkich bardzo przyjaźnie i tak samo są nastawieni do wszystkich przyjezdnych.

    Cytuj
  • zylek 22 maj 2013, 16:47
    Miejsce, które powinno się spodobać każdemu z was - http://www.zielonapolana.com.pl/weekend_czerwcowy.php
    My wybieramy je m.in. ze względu na darmowy pobyt dla naszych dzieci, ale również basen, plac zabaw, kort i atrakcje. Generalnie - jest tam co robić, to będzie nasz drugi wyjazd właśnie tam i zanosi się, że będzie fajnie ;-)
    Cytuj
  • kamo34 23 maj 2013, 12:23
    Polecam taką małą miejscowość Bogacko niedaleko Giżycja ( jakieś 10km ). Mają tam fantastyczne domki drewniane. Ceny również przyzwoite mają. Wkoło cisza i spokój nikt nam nie przeszkadza. Wystrój domku naprawdę fantastyczny, do tego można spędzić czas w domku drewnianym na drzewie usmiech.gif

    Cytuj
  • Anula92 26 maj 2013, 23:03
    My zawsze zastanawiamy sie co bardziej wolimy tzn góry, morze.. potem pytamy znajomych, ja czytam na forum i na końcu szukamy noclegów. Jest fajna stronka .
    szukasz miejsca i znajduje noclegi; masz czarno na białym co i jak;] w tym roku chyba nadmorskie miejscowości;]
    Cytuj
  • Marczika 2 cze 2013, 17:11
    Myślę, że na wakacje z dziećmi najlepsze są jakieś spokojne okolice. Ja bym wybrał jakiś nocleg w lesie lub blisko jeziora. Oczywiście najlepiej, gdyby było to bezpieczne jeziorko. Ja w tym roku jadę z moimi dzieciakami na Mazury uśmiech
    Cytuj
  • mchunu 4 cze 2013, 9:59
    Ja polecam Swornegacie. Może i miejscowość ma śmieszną nazwę, ale możecie uwierzyć, że jest tam po prostu pięknie. Jeziora, czyste powietrze, przemili ludzie.
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum