Favore.plForumPozostałe tematy

Prezent dla babci, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent dla babci

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • Hana21 26 maj 2021, 20:50
    Ja babci kupiłam oczyszczacz powietrza Pure A9, ponieważ mieszka w dużym mieście. Bardzo sobie go zachwala. Czuć ogromną różnicę w pomieszczeniach.
    Cytuj
  • arek_f 30 maj 2021, 13:32
    Możesz też zabrać babcię na badania okresowe uśmiech
    Cytuj
  • Olivka89 31 maj 2021, 20:26
    Fresubin w przypadku mojej babci też okazał się fajnym pomysłem, babcia ma problemy z cukrem więc nie na wszystko może sobie pozwolić a tu takie przyjemne urozmaicenie diety.
    Cytuj
  • pauza28 19 sie 2021, 15:47
    babci kupiłam krem przeciwzmarszczkowy royal bee elixir z Bielendy wiem ze ona lubi takie kremy.
    Cytuj
  • Katarzyn1a 19 sie 2021, 17:52
    Ja babci kupiłam odkurzacz pionowy Well Q7. Babcia jest zadowolona, bo odkurzacz jest pionowy więc nie trzeba się schylać. Ten sprzęt bardzo ułatwia życie.
    Cytuj
  • karmelcia 22 lis 2021, 15:57
    co kupujecie na święta swoim babciom?? Zastanawiam się nad kupieniem loko-suszarki Babyliss hydro fusion, wyglda świetnie, ma dobre opinie w necie, myślę, że babcia się szybko nauczy obsługi
    Cytuj
  • Marta8001 30 gru 2021, 22:11
    Katarzyn1a napisał:Ja babci kupiłam odkurzacz pionowy Well Q7. Babcia jest zadowolona, bo odkurzacz jest pionowy więc nie trzeba się schylać. Ten sprzęt bardzo ułatwia życie.
    To prawda, dla starszej osoby to mega wygoda, a odkurzacz jest bardzo lekki i łatwo się nim manewruje.
    Cytuj
  • Georginia 4 sty 2022, 15:54
    Babuni kupiłam krem royal bee elixir dla kobiet dojrzałych na bazie mleczka pszczelego z bielendy
    Cytuj
  • smajla 17 sty 2022, 13:30
    karmelcia napisał:co kupujecie na święta swoim babciom?? Zastanawiam się nad kupieniem loko-suszarki Babyliss hydro fusion, wyglda świetnie, ma dobre opinie w necie, myślę, że babcia się szybko nauczy obsługi
    kupiłaś tą loko-suszarkę?? Podoba mi się ten model Babyliss, może bym kupiła na dzień babci, to już za kilka dni a jeszcze nie mam prezentu. Pewnie dosyć łatwo się nią włosy układa, nadaje im objętość, co sprawia, ze wyglądają jakby było ich więcej
    Cytuj
  • gajkaa 20 lut 2022, 19:45
    Fajne są te kosmetyki przeciwzmarszczkowe z Bielendy z drobinkami złota, bardzo ekskluzywna linia Złote Ceramidy
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum