Favore.plForumPozostałe tematy

Reklama dla firmy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Reklama dla firmy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • macibor 23 maj 2017, 15:10
    Fajna opcją w reklamowaniu swojej firmy są teraz portale społecznościowe - sprawdź to.
    Cytuj
  • banato 7 sty 2018, 10:56
    Teraz trzeba trafiać z reklamami do różnych konsumentów przymrużenie oka Tu plakaty tu wideo tu strony społecznościowe kupa roboty przymrużenie oka
    Cytuj
  • karollca 15 mar 2018, 5:56
    Ważna jest też internetowa kampania informacyjna o marce, a zwłaszcza produktach. Przykładowo takimi działaniami w zakresie buzz marketingu specjalizuje się agencja SEO New Project z Łodzi. Ich specjaliści współpracują z wieloma firmami branży bankowej, prawniczej, medycznej czy edukacyjnej. Działają zarówno bezpośrednio jak i jako podwykonawcy czołowych polskich korporacji.
    Cytuj
  • karolinamajer 29 mar 2018, 14:02
    W moim przypadku świetne efekty przyniosło pozycjonowanie strony uśmiech Już od ponad roku korzystam z usług agencji SEM7 i klientów jest coraz więcej uśmiech
    Cytuj
  • Kanita 28 lis 2018, 3:06
    naprawdę nie trzeba wielkich nakładów finansowych, jeśli trafi się na odpowiednią firmę - ja zaufałam krakowskiej agencji MtWeb i jestem zadowolona z pomysłów, które podsunęli uśmiech
    Cytuj
  • Marek79O 23 kwi 2019, 12:38
    Najlepszą formą reklamy dla firm jest stworzenie dedykowanej reklamy w Google Asd, dzięki temu w miarę niskim nakładem finansowym oczywiście to zależny od branży w której się działa można dotrzeć do potencjalnego klienta.
    Cytuj
  • Uncia 24 sie 2019, 20:48
    Sama korzystam z epłatność, dzięki czemu mam rozbudowany systemem programów lojalnościowych, mogę też obsługiwać klientów z zagranicznymi kartami płatniczymi co jest na plus w turystycznym mieście.
    Cytuj
  • Lilka32 24 sie 2019, 22:15
    A to płacenie w innej walucie jest korzystne? Nie tracisz nic na tym, ani klient?
    Cytuj
  • Uncia 28 paź 2019, 19:19
    Jasne, że nie. Jest to na korzystnych warunkach, do tego nie uciekają mi klienci zagraniczni.
    Cytuj
  • Martyna29 1 gru 2019, 13:59
    A za rachunki też można kartą płacić prawda?
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum