Favore.plForumPozostałe tematy

Ubranka dla dzieci - sklep czy internet?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ubranka dla dzieci - sklep czy internet?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 z 3  
  • hanka100 12 maj 2014, 10:00
    Gdzie Waszym zdaniem lepiej jest się zaopatrywać w ubranka dla dziecka? W internecie wydaje mi się, że jest nieco taniej i jest oczywiście większy wybór, ale nie można sprawdzić jakości i to trochę takie kupowanie kota w worku, tak mi się wydaje. A jak Wy myślicie?
    Cytuj
  • julitta 12 maj 2014, 13:55
    w większości przypadków jak jesteś niezadowolona możesz rzecz zwrócić, już dawno przestałam obawiać się kupować przez internet, jest dużo wygodniej, często szybciej i taniej. Wolę wolną niedzielę poświęcić na przyjemniejsze rzeczy niż zwiedzanie sklepów w galeriach, także ja zdecydowanie preferuję zakupy przez internet.
    Cytuj
  • toster 13 maj 2014, 6:47
    nie zgadzam się. Zależy na jaki sklep trafisz. Typowe sklepy nastawione na sprzedaż online nie robią żadnych problemów przy ewentualnych reklamacjach a gwarancje jakości masz zawsze najwyższą. Trzeba umieć szukać odpowiednie sklepy w sieci
    Cytuj
  • julitta 14 maj 2014, 11:00     (ostatnio zmieniony przez autora 14 maj 2014, 22:23, w całości zmieniany 2 razy)
    toster napisał:nie zgadzam się. Zależy na jaki sklep trafisz. Typowe sklepy nastawione na sprzedaż online nie robią żadnych problemów przy ewentualnych reklamacjach a gwarancje jakości masz zawsze najwyższą. Trzeba umieć szukać odpowiednie sklepy w sieci
    dobrze mówisz uśmiech kto chce zarobić musi być uczciwy bo złe opinie roznoszę się dwa razy szybciej niż dobre. A dobry sklep też raczej się poleci dalej. ja na przykład mogę polecić sklep http://ancymonki.pl/, kupiłam tam śliczną bluzkę dla córki. Fajne ceny, dobra jakość, działanie sklepu na 5+ uśmiech
    Cytuj
  • hanka100 14 maj 2014, 15:36
    Ciekawi mnie informacja na stronie, że ubrania są projektowane przez dzieci. Bardzo fajna inicjatywa uśmiech Brakuje mi jeszcze bluzeczek z dziecięcymi nadrukami, ale może dołożą do asortymentu, bo widać , że się rozwijają
    Cytuj
  • lemon74 18 cze 2014, 10:08
    W internecie, np na allegro masz całe paczki dziecięcych ubrań za grosze.. więc to chyba oczywiste gdzie kupować przymrużenie oka)))
    Cytuj
  • hanka100 29 cze 2014, 12:44
    No nie wiem czy takie grosze, po 200-500 zł. I problemem tych paczek jest to, że nie każda rzecz nas interesuje, a jesteśmy zmuszeni kupować w pakiecie
    Cytuj
  • kifonda 18 lip 2014, 22:52
    Nie widzę problemu, żeby kupować ubranka w Internecie. Dużo osób tak robi i nie narzeka, dzieci tym bardziej. Jest dużo portali z ogłoszeniami, choćby tutaj: http://top-ogloszenia.net/Dla-Dziecka-4
    Jak ceny są atrakcyjne, to czemu nie?
    Cytuj
  • kifonda 14 sie 2014, 5:11     (ostatnio zmieniony przez autora 14 sie 2014, 5:11, w całości zmieniany 1 raz)
    uśmiech
    Cytuj
  • konto_usuniete_415600 15 sie 2014, 14:02
    - wpis usunięty przez moderatora -
1 2 3 z 3  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: praca za granica