Favore.plForumPozostałe tematy

Ubranka dla dzieci - sklep czy internet?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ubranka dla dzieci - sklep czy internet?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 z 3  
  • julitta 31 mar 2015, 13:48
    bluzeczki w sklepie ancymonki.pl są rzeczywiście zaprojektowane przez dziecko, może dlatego małe damy tak lubią je nosić. Fakt faktem że leżą bardzo dobrze, nie niszczą się, nie mechacą. Na co takie 6 - latki już zwracają uwagę. W ofercie są również rajstopki - kremowe i granatowe z delikatnym wzorem.
    Cytuj
  • 2 kwi 2015, 19:29
    hmm ja w przypadku ubrań czy to dla dzieci, czy nie, preferuję sklepy stacjonarne uśmiech
    Cytuj
  • agrom208 18 kwi 2015, 0:28
    popieram nahadama, ubranko trzeba dotknąć z jakiej jakości materiału jest wykonane uśmiech
    Cytuj
  • Kamillo5 19 kwi 2015, 15:12
    Lepiej kupować w sklepach stacjonarnych. można dotknąć i sprawdzić z jakiego materiału są zrobione. Czasem w sklepach internetowych ubranka na zdjęciach wyglądają zupełnie inaczej niż w rzeczywistości.
    Cytuj
  • zott 28 lip 2015, 14:57
    Dla dziecka lepiej jest zobaczyć ubrania w sklepie, dlatego, że rozmiarówka bywa różna i nie zawsze ten sam rozmiar pasuje... Za to zabawki kupuję za to w internecie, jest ich znacznie więcej. Ostatnio kupiłem rowerek trójkołowy dla bratanka, super sprawa uśmiech
    Cytuj
  • pistacja 30 lis 2015, 14:47     (ostatnio zmieniony przez autora 2 gru 2015, 12:30, w całości zmieniany 2 razy)
    Ja kupiłam kilka [url=http://balumi.com.pl/Ubranka-dla-chlopcow/]ubranek do chrztu dla chłopca w Warszawie[/url] w bardzo fajnym sklepie z tego typu ciuszkami, więc i wam go polecam, jeżeli szukacie dla swoich maluchów kreacji na specjalne okazje.
    Cytuj
  • 1 gru 2015, 8:55
    Ubranka najpierw w sklepie, a potem w Internecie uśmiech Wolę najpierw zobaczyć jak dana rzecz wygląda. Chociaż i tak nie mam pewności, że jak zamówię do domu to będzie dokładnie to samo, niestety...
    Cytuj
  • martinus22 1 gru 2015, 22:23
    W internecie masz taniej i więcej kupisz. Poza tym częściej są promocje.
    Cytuj
  • julia33 8 sty 2016, 17:27
    Czasami kupuję ubranka przez internet, często zaglądam na allegro. Nie zdarzyło się, żebym kupiła ubranka kiepskiej jakości. Przez internet kupuję też pieluchy i chusteczki pielęgnacyjne. Kupuję je tutaj https://www.frisco.pl/c,909/filters,brand_name%3dPAMPERS/cat,dziecko-pieluchy-chusteczki/stn,searchResults. To pieluchy i chusteczki dobrej jakości, nie powodują odparzeń.
    Cytuj
  • bialas834 12 sty 2016, 11:10
    Coraz częściej bez problemu możesz zwrócić rzeczy zakupione przez internet więc jeśli nie masz czasu i ochoty chodzić po sklepach wybó jest prosty. Kupując w sieci możesz sporo zaoszczędzić. Zarówno czas jak i pieniądze przymrużenie oka
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: praca za granica