Favore.plForumPozostałe tematy

Zakupy do domu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakupy do domu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 4 z 4  
  • izapixi 27 maj 2020, 20:07
    Który sklep do takich codziennych zakupów według was wypada najtaniej? Mi jakoś carrefour najbardziej przypadł do gustu, mają dużo fajnych produktów marki własnej i są one niedrogie, można sporo zaoszcżędzic i wiem że też duża ich część jest naszej polskiej produkcji.
    Cytuj
  • Kanita 8 cze 2020, 20:51
    Wiesz co, przyznam się szczerze, że odkąd nastała pandemia zaczęłam nieco bardziej liczyć to ile wydaję. Zaczęłam zwracać uwagę na to, co kupuję, te produkty marki własnej Carrefour mają świetne składy (teraz mają gwarancję niezmiennej ceny). Warzywa i owoce często kupuję na bazarku.
    Cytuj
  • Marcela90 9 cze 2020, 12:26
    Również ostatnio polubiłam zakupy w Carrefourze, mają spory wybór, a ta gwarancja niezmiennej ceny to dobra rzecz, lubię produkty ich marki własnej bo są dobre jakościowo.
    Cytuj
  • Graszka89 9 cze 2020, 17:01
    A co tam ciekawego kupujecie w tym Carrefourze? słyszałam od koleżanki właśnie, że te produkty ich marki własnej są bardzo dobre jakościowo.
    Cytuj
  • Kanita 10 cze 2020, 1:26
    Uwielbiam szczególnie ziarnistą kawę Montmartre (pyszna i w dobrej cenie), a dodatkowo dżemy, szczególnie te 100% - z dużymi kawałkami owoców uśmiech
    Cytuj
  • Enterka 27 wrz 2020, 18:43
    U mnie własnie Carrefour wygrywa bo ma produkty marki własnej Jakość z Natury, które pochodzą od polskich przedsiębiorców, zawsze wszystko świeże i smaczne.
    Cytuj
  • Meggi85 31 mar 2021, 16:46
    Ooo zabawki -25%, ozdoby Wielkanocne -30% i ogrom promocyjnych rzeczy. Fajna opcja, chyba się wybiorę. Jest niedroga biała kiełbaska, woda i piwo uśmiech
    Cytuj
  • Plutonka 8 kwi 2021, 19:28
    Przed świętami robiłam zakupy w Carrefourze i też było sporo promocji, wszystko do pieczenia ciast było w fajnej cenie więc obkupiłam się porządnie, zdecydowanie taniej niż w innych marketach.
    Cytuj
  • jarzebina 9 kwi 2021, 16:15
    Tam mają tą akcję, Ceny niskie jak dawniej, prawda? Pewnie stąd takie promocje.
    Cytuj
  • Jwl123 11 kwi 2021, 21:09
    Graszka89 napisał:A co tam ciekawego kupujecie w tym Carrefourze? słyszałam od koleżanki właśnie, że te produkty ich marki własnej są bardzo dobre jakościowo.
    Ja kupuje praktycznie wszystko począwszy od spożywki poprzez chemię aż do różnych artykułów domowych. Ich marki nie odbiegają jakościowo od innych
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: szkoła rodzenia