Favore.plForumPozostałe tematy

Zakupy do domu, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakupy do domu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 z 4  
  • Jwl123 15 kwi 2021, 17:43
    artie napisał:A korzystasz też z apki Carrefoura? Można zaoszczędzić dodatkowo, nie tylko na tej akcji "ceny niskie jak dawniej".
    Oczywiście, że tak. Nie dość, że gazetki to dodatkowo można zaoszczędzić sporo - zawsze się coś ciekawego znajdzie. Oczywiście nie zawsze jest coś co mnie akurat interesuje ale zawsze sprawdzam, czy nie ma czegoś ciekawego
    Cytuj
  • Karii 28 kwi 2021, 10:20
    Ostatnio jak byłam w Carrefourze było sporo fajnych rzeczy ogrodowo/tarasowych można fajnie urządzić w sumie za niewielkie pieniądze.
    Cytuj
  • Ogryzka 30 kwi 2021, 16:38
    Nie tylko ogrodowe, ale też kwiaty, rowery. Znajomy kupił rower ponad 30% taniej. Gazetka jest duża i ogrom można też dopaść rzeczy grillowych taniej. Mąż też upatrzył sobie promocję na piwo uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 30 kwi 2021, 17:21
    Ooo znalazłam w ich gazetce genialny drewniany zestaw na taras na dole i do tego stolik i krzesła na taras na górze. Jestem mega zadowolona. Na majówkę jak znalazł uśmiech
    Cytuj
  • grzyb_h 30 maj 2021, 8:43
    Karii napisał:Ostatnio jak byłam w Carrefourze było sporo fajnych rzeczy ogrodowo/tarasowych można fajnie urządzić w sumie za niewielkie pieniądze.
    Teraz też są w gazetce ceny niskie jak dawniej uśmiech Wziąłem wczoraj leżaki plażowe, ale takie świetnie usztywniane i mam teraz na tarasie. Cena -50% więc nie wyobrażam sobie jak nie skorzystać uśmiech Carrefour daje radę.
    Cytuj
  • grzyb_h 31 maj 2021, 21:20
    Carrefour ma teraz dla dzieciaków super promocję z okazji dnia dziecka. Wszystkie zabawki są -30% taniej.
    Cytuj
  • Meggi85 30 cze 2021, 16:01
    Co tydzień z gazetką Ceny niskie jak dawniej jest w Carrefour jakaś promocja na zabawki. Do tego można fajny rabat upolować z ich aplikacją.
    Cytuj
  • Uncia 1 sie 2021, 9:54
    Duże są zniżki z ich aplikacją? Często robię tam zakupy ale aplikacji nie mam.
    Cytuj
  • Ogryzka 1 sie 2021, 22:09
    Uncia napisał:Duże są zniżki z ich aplikacją? Często robię tam zakupy ale aplikacji nie mam.
    Różnie ale w weekendy często -10 % uśmiech Lubię aplikację carrefoura.
    Cytuj
  • Meggi85 2 sie 2021, 8:34
    A wiecie że jeszcze nie mam. Jakoś zawsze zwracałam uwagę głównie na gazetkę. Ale może faktycznie aplikacja może być fajna. Gdzie można ją pobrać?
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: szkoła rodzenia