Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Beton komórkowy czy porotherm - co lepsze?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Beton komórkowy czy porotherm - co lepsze?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Tomatofan 6 paź 2010, 23:42
    Ja też miałem taki dylemat, przekonało mnie to, że dom wybudowany z ceramiki ma potem większą wartość przy sprzedaży, poza tym świetna jakość porotermu. Polecam ten materiał, szkoda kasy na inne.
    Cytuj
  • Barbra67 7 paź 2010, 7:12
    Beton komórkowy i podobne materiały mająw sobie dużo wilgoci technologicznej, trzeba przynajmniej roku żeby to odparowało i to przy sprzyjających warunkach. Ja polecam porotherm, ale to tak jak z wyborem marki samochodu, każdy ma swoje preferencje i broni swoich wyborówprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Domatorres 7 paź 2010, 9:31
    Ja na razie mogę powiedzieć, że BK to wdzięczny materiał na budowie. Praca szybka, czysta, przyjemna. Nie chlapie wszędzie zaprawą, nie kruszą się pustaki, ściana od razu wygląda ładnie, bez tynkowaniaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Farrel 7 paź 2010, 11:34
    Mieliście rację, po przeczytaniu Waszych opinii nadal nie wiem co wybraćprzymrużenie oka Ale dzięki za wszystkei rady, wezmę je pod uwagę. W sumie sam nie będę murował, tylko ekipa, więc mi bez różnicy jak się z tymi materiałami pracuje... słyszałem jeszcze, że przy bloczkach mniej odpadów.
    Cytuj
  • Bancroft 7 paź 2010, 12:55
    Najlepiej przekalkulować przed zakupem co się bardziej opłacauśmiech
    Cytuj
  • Manolito 7 paź 2010, 14:29
    BK będzie tańszy między innymi właśnie dlatego, że jest mniej spadów...
    Cytuj
  • gregbud 19 paź 2010, 13:47
    ja ci powiem krótko zdecydowanie YTONG >pohroterm jestem na rynku budowlanym 30 lat w bezpośrednim wykonawstwie a teraz w nadzorach budowlanych i tyle członek ŁOIIB
    Cytuj
  • konto_usuniete_201305 20 paź 2010, 1:06
    Przy zastosowaniu ytongu montarz sufitów podwieszanych to pestka ,przy porothermie już nie ,wszelkie przeróbki ,przebudowy nie przewidziane w projekcie będą łatwiejsze np elektryka ,hydraulika , co, pozdrawiam
    Cytuj
  • samuraj 25 paź 2010, 22:37
    Widzę, że na forum jest sporo osób, które znają się na rzeczy, więc sam nie będę udzielał się w temacie - moja wiedza w tym zakresie jest zbyt mała, by konkurować z tutejszymi budowlańcami...przymrużenie oka Ale powiem ci, że ja korzystam w takich sytuacjach z porad obsługi multizakupy.pl - oni zawsze powiedzą co, jak i za ile i zazwyczaj mają rację. Może więc warto tam uderzyć i popytać ich o opinię. Nie zaszkodzi, a może pomóc.
    Cytuj
  • emgielka 18 kwi 2013, 12:33
    BK może będzie tańszy ale ten drugi będzie bardziej trwały. Zresztą polecam skontaktować się ze specjalistą. Mi podczas budowy zawsze doradzał świetny fachowiec Pan Sławomir
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Następna: sufity napinane