Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Białe meble, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Białe meble

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • werek4 28 lut 2013, 14:15
    a ja mam sosnę bieloną do kuchni z doktór meble wielki uśmiech wielki uśmiech polecam
    co prawda też długo się zastanawiałam ale teraz nie żałuję =) język
    Cytuj
  • uagieli4 6 kwi 2013, 19:54
    Ja niedawno urządzałam kuchnię i też postawiłam na biel aby urozmaicić wnętrze kuchni kupiłam piekarnik w kolorze antracytu, w rustykalnym stylu i muszę powiedzieć że super to wygląda
    Cytuj
  • bartosz_s 10 kwi 2013, 15:55     (ostatnio zmieniony przez autora 10 kwi 2013, 16:15, w całości zmieniany 1 raz)
    Również szukamy ciekawych rozwiązań mebli do kuchni. Jak narazie jasne meble w nowoczesnym stylu z połyskiem są górą. Klasyczny rustykalny styl również jest ciekawy ale nie bedzie pasował do wykończenia pozostałych pomieszczeń w domu.
    Cytuj
  • Kor25 12 kwi 2013, 19:07
    Dużą zaletą jest że nie widać kurzu na białych meblach.
    Cytuj
  • szkielet 12 kwi 2013, 21:41     (ostatnio zmieniony przez autora 12 kwi 2013, 21:42, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja mam białe meble w kuchni i są wdzięczne w utrzymaniu.
    Cytuj
  • VictoriaB 19 kwi 2013, 12:27
    Ja na razie mam zamiar urządzić sypialnię w takich kolorach, kuchnię też mam jasniutką - waniliową i nie jest to jakoś szczególnie kłopotliwe.
    Cytuj
  • PearlG 11 maj 2013, 13:36     (ostatnio zmieniony przez autora 11 maj 2013, 13:36, w całości zmieniany 1 raz)
    Białe meble to też najczęściej jasne poduszki wystroju. Łatwo widać na takich zniekształcenia i szybko się pojawiają, chyba, że zawczasu pomyśli się o tym, żeby kupić ciut droższe, ale o wiele żywotniejsze poduszki z włóknem poliestrowym.
    Cytuj
  • basker 18 cze 2013, 11:41
    Do kuchni marzą mi się również białe meble z grafitowymi blatami. A do łazienki zamontuję brązowe
    Cytuj
  • olanowik 18 cze 2013, 13:29     (ostatnio zmieniony przez autora 18 cze 2013, 17:30, w całości zmieniany 1 raz)
    Meble białe też fajnie wyglądają w biurze. Polecam krzesła biurowe firmy Metalica.
    Cytuj
  • zott 24 cze 2013, 12:14
    Ja wolę ciemne meble. Godną polecenia jest firm TORUS. Projektują bardzo nowoczesne meble, które wykonują z wysokiej jakości materiałów. http://www.torusmeble.pl/
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: działki pola lasy