Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Białe meble, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Białe meble

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • mscislaw 25 cze 2013, 8:49
    Sam mam białe mieszkanie i uważam, że jest to świetny kolor. Zdecydowaliśmy się z żoną na kuchnie na zamówienie Warszawa i z perspektywy czasu widzę, że był to świetny pomysł. Nasza kuchnia wygląda nowocześnie, jest funkcjonalna i zachowanie jej w czystości nie stanowi dużego problemu.
    Cytuj
  • Blue89 25 cze 2013, 12:05
    Białe meble fajnie sprawdzają się w stylu skandynawskim i prowansalskim.
    Cytuj
  • sloneczko9 25 cze 2013, 20:31
    A co powiecie o tym Biurka Warszawa? Biały kolor bardzo mi się podoba i uważam że biurko również powinno być białe.
    Cytuj
  • 8 lip 2013, 11:28
    białe meble to nie tylko skandynawski zimny styl; białe meble można spokojnie stosować w większości pomieszczeń typu kuchnia, łazienka, salon, sypialnia

    jeśli ktoś ma zapotrzebowanie na takowe - polecam sklep z szerokim wyborem mebli, [
    krzeseł, stołów, meblościanek
    Cytuj
  • 23 lip 2013, 14:30     (ostatnio zmieniony przez autora 23 lip 2013, 14:30, w całości zmieniany 1 raz)
    Blue89 napisał:Białe meble fajnie sprawdzają się w stylu skandynawskim i prowansalskim.
    Racja - potwierdzam. Zachęcam spojrzeć tutaj czerpać inspiracje i i podziwiać. uśmiech
    Cytuj
  • dariush 25 lip 2013, 16:26     (ostatnio zmieniony przez autora 25 lip 2013, 16:28, w całości zmieniany 2 razy)
    A mi podobają się meble bielone z drewna. Sam sobie takie sprawiłem, zamówiłem stąd: www.azuko.pl. Mają swój urok. Najbardziej pasują chyba do kuchni i jadalni, no i właśnie te pomieszczenia sobie nimi umeblowałem. W ogóle lubię drewniane meble, stylizowane (np. w stylu afrykańskim albo rustykalnym), antyki i temu podobne rzeczy.
    Cytuj
  • 26 lip 2013, 10:32
    Białe meble są super! Do tego jakieś kolorowe designerskie akcesoria kuchenne, dodatki, półki i mocne kolory ścian - i jest bardzo nowoczesne wnętrze. POLECAM!
    Cytuj
  • JagMi 28 lip 2013, 19:58
    Lubię styl skandynawski.
    Cytuj
  • erykit 21 paź 2013, 14:54
    Mi również bardzo podoba się styl skandynawski., Wydaje się taki przejrzysty i nowoczesny. Sam mam w domu meble kuchenne podchodzące pod ten styl. Polecam sobie zobaczyć na brw: Ostatnio widziałem, że doszły tam nowe kolekcje mebli pod ten deseń przymrużenie oka
    Dodam jednak, że taki styl wymaga niezłego wyczucia ponieważ łatwo jest uczynić go kiczowatym przez nadmiar dodatków.
    Cytuj
  • LilaRoz 21 paź 2013, 16:52
    Ja mogę polecić białe meble Linea do salonu firmy Forte, bo u mnie tworzą taki fajny, nowoczesny klimat. Dokupiłam sobie ostatnio jeszcze witrynę z tego na promocji bez VAT i wyszło mnie to taniej niż myślałam.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: działki pola lasy