Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Czy warto kupić wannę z hydromasażem?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto kupić wannę z hydromasażem?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Specyfinder 4 wrz 2010, 21:22
    Mam taką wannę od kilku lat i nie przestałem korzystać jak mam czas to bardzo chetnie poleżę sobie w bąbelkach. Dzieci też uwielabiają takie kąpiele.
    Cytuj
  • Bandito 4 wrz 2010, 21:56
    Ja się zastanawiam nad kupnem wanny z ozonowaniem, nie trzeba za każdym razem spuszczać wody, ale na pewno trzeba być czystym żebym wejść no i bez mydła żadnego. Także tylko do relaksuprzymrużenie oka


    Cytuj
  • nafnafff 5 wrz 2010, 1:31
    Miałam kiedys w mieszkaniu służbowym takie ustrojstwo, fajnie było się czasem wylegiwać w babelkowej kąpieli, ale w domu bym sobie czegoś takeigo nie zainstalowała. Moim zdaniem nie warto, z tego się i tak na co dzień nie korzysta. Gdybym miała wydać tyle pieniędzy na pewno zainwestowałabym w coś innego.
    Cytuj
  • 77henry 5 wrz 2010, 6:38
    Mam w domu wannę z hydromasażem, ale nie lubię się w niej kąpać. Halas jaki wywołuje to urządzenie psuje całą kąpiel.
    Cytuj
  • Gaik 5 wrz 2010, 7:09
    Nie mam w domu takiej wanny, ale jak jesteśmy u mojej siostry to chętnie korzystam i cały czas się zbieram żeby sobie taką w domu zainstalować. Wcale nie zżera to aż tak dużo prądu, z tym czyszczeniem tez nie jest tak źle, siostra ze szwagrem używają do tego rozkruszonych tabletek do zmywarki i czyszczą raz na 3 tygodnie.
    Moja córcia też uwielbia kąpiele w bąbelkachuśmiech Wlewamy trochę płynu i jest kąpiel księżniczkiuśmiech
    Cytuj
  • caipirinha 5 wrz 2010, 8:10
    Ja będę mieć w domu taką wannę na pewno! Nie wyobrażam sobie lepszego relaksu niż kąpiel z hydromasażem. Zastanawiamy się tylko na d modelem, może ktoś poleci jakąś sprawdzoną firmę.
    Cytuj
  • Cloudy 5 wrz 2010, 10:37
    Ja mam taką wannę, ale nie był to mój pomysł tylko mojego męża. Mnie najbardziej odstraszała cena... ale w sumie fajna rzecz czasem taki hydromasażuśmiech
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 5 wrz 2010, 14:05
    my jak poczytaliśmy o takich wannach to doszliśmy do wniosku, że lepiej kupić kabinę z biczami wodnymi, a na jaccuzi to do aquaparkuprzymrużenie oka


    Cytuj
  • Barbra67 5 wrz 2010, 16:17
    Z czyszczeniem niby ni ma wielkiego problemu, ale w środku zbiera się brud, którego nigdy do konca nie da się wymyć i wlatuje do wody za kolejnym razem po uruchomieniuskrzywienie

    Cytuj
  • casia1980 5 wrz 2010, 20:10
    Moi rodzice wymienili wannę z hydromasażem na wybajerzoną kabinę z panelem. Mamie było w tej wannie niewygodnieuśmiech I trzeba do niej zużyć dużo więcej wody niż w zwyklej wannie.

    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum