Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Czy warto kupić wannę z hydromasażem?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto kupić wannę z hydromasażem?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • latynowska8 6 wrz 2010, 19:11
    A mój mąż się napalał na tą wannę straszliwie, kiedyś wzięlismy kąpiel u znajomych i stwierdził , że w takim hałasie nie ma mowy o relaksieuśmiech Dla mnie to taki zbędny bajer.
    Cytuj
  • Blueberry28 6 wrz 2010, 21:51
    Ja to bym miała opory psychiczne przed taką wannąuśmiech bałabym się, że mnie prąd "popieści"
    Cytuj
  • Beetlejuice85 7 wrz 2010, 1:03
    Specyfinder napisał:no własnie o to chodzi. nie ma sensu kupować taniej wanny tylko po to żeby ja mieć przymrużenie oka i się wkurzać, że wszystko jest nie tak. nie oszukujmy się, taka hydrowanna to produkt luksusowy i nie da się na niej oszczędzać.
    lepsza będzie prosta opcja bez bajerów, ale uznanej firmy niż "wypasiony" model z supermarketowej promocji...
    Cytuj
  • Pankos 24 sty 2013, 12:26
    Myśle, że warto. To wspaniała forma relaksu i odpoczynku. Musisz jednak pamiętać, że wszelkie mydliny oraz brud zatykają dysze, dlatego niezbędna jest dezynfekcja po każdej kąpieli (należy uzupełnić wannę wodą, wlać płyn do dezynfekcji i uruchomić hydromasaż), takim sposobem zapobiega się powstawaniu "glonów". Ja posobiśnie polecam, branie pryszica przed hydromasażem, wówczas wystarczy robienie takiej dezynfeksji raz w tygodniu. Wiadomo, że im lepszy jakościowo hydromasaż, tym mniejsze prawdopodobieństwo zatykania się dysz. Mogę polecić Ci markę Sanplast, bo mają solidne i dobre jakościowo produkty.
    Cytuj
  • zylek 15 maj 2013, 12:37
    Pewnie, że warto, ale tylko wybrane wanny rzeczywiście mają sens.
    Cytuj
  • bartosz_s 16 maj 2013, 10:47
    Mój szwagier ma wanne z hydromasażem od roku i kapali się w niej ...może pięć razy, cały czas używają prysznica uśmiech
    A żeby zapewnić sobie prawdziwy luksus i relaks to trzeba chyba wydać grubszą kasę np na coś takiego;
    [url=http://]wanny z hydromasażem[/url]
    Cytuj
  • zylek 24 sty 2014, 15:15
    Hydromasaż nie musi być wcale drogi, zerknijcie na to - http://e-inclusive.pl/product.php?id_product=2190
    Fajne zestawy idzie znaleźć za małe pieniądze, tym bardziej, że pod potrzeby domowe niczego wielkiego nie potrzebujemy.
    W takiej wannie dwie osoby mogą się już doskonale bawić.
    Cytuj
  • Swojezdanie 30 sty 2014, 12:38
    Takie domowe wanny z hydromasażem się nie opłacają, są hałaśliwe, drogie, problematyczne w utrzymaniu i w ogóle bez sensu, ale już takie coś jak to świetne rozwiązanie, jeśli ktoś oczywiście ma kasę i dom z ogrodem wielki uśmiech Stawiasz sobie coś takiego w ogródku, cichutko chodzi, pięknie wygląda i faktycznie pozwala się zrelaksować, mój kuzyn, który ma szczęście zajmować w pewnej znanej firmie stanowisko dyrektora posiada takie urządzenie, więc wiem, co mówię, korzystałam, bajka!
    Cytuj
  • Tumarylla 30 sty 2014, 15:22
    I Swojezdanie trafił (-a) w sedno!!! Wanna z hydromasażem nie, ale minibasen, relaksik w ogródku już tak. uśmiech
    Pomysł rewelacyjny.
    Cytuj
  • Glinka 11 mar 2015, 17:30
    Od zawsze marzyłam o zakupie jaccuzi. Nigdy nie mogłam sobie na to pozwolić, ponieważ mieszkaliśmy w bloku. Od pół roku mieszkamy w domu jednorodzinnym. Mamy w nim jaccuzi. Uwielbiam spędzać w nim wieczory.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum