Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Drzwi do domu, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Drzwi do domu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • majestic24 26 wrz 2013, 16:39
    Ja odnowiłem stare drzwi, kupiłem [url=http://] materiały ścierne [/url] wyszlifowałem, pomalowałem i jeszcze lakier i na razie nie muszę wymieniać.
    Cytuj
  • Agna 27 wrz 2013, 12:17
    Fajnie jak się ma takie zdolności,u nas w domu brak osoby która by miała dryg do spraw remontowych.
    Cytuj
  • Volonte 4 paź 2013, 14:07
    Limbus napisał:My przede wszystkim patrzymy na bezpieczeństwo. Już mieliśmy sytuacje, kiedy okazywało się, że drzwi nie stanowiły problemu dla intruzów. Teraz będziemy zmieniać na jakieś inne i priorytetem jest, żeby gwarantowały bezpieczeństwo. Które najlepiej sprawdzają się, jeśli patrzeć pod tym kątem?
    Pod tym kątem i nie tylko pod tym, warto byłoby zainteresować się tym, co ma do zaoferowania Gerda. Mają najlepsze blachy, dobre zamki, ale też dobre własności akustyczne i termoizolację. Wszystko na swoim miejscu.
    Cytuj
  • Borsuk7000 9 paź 2013, 11:42
    Polecam wszystkim dobrego dostawcę i montażystę drzwi do domów. Ma on bogatą ofertę wykonanych z dobrych materiałów drzwi pasujących do każdego rodzaju domów. Ceny za drzwi nie należą do najwyższych. Oprócz tego w ofercie znajduje się duża ilość okien, ogrodzeń i napędów do bram, co również przyda się przy budowie i remoncie domu.
    Cytuj
  • zott 10 paź 2013, 9:34
    Dobrze, że ten etap mam już za sobą uśmiech ale faktycznie ten dostawca jest ok. Teraz jestem na etapie malowania. Do wykonania tego zadania zakupiłam drabinę.
    Cytuj
  • Zekonek 21 gru 2013, 19:37
    Co do gerdy, to mogę potwierdzić, faktycznie trzymają poziom. Dodam, że mieliśmy już przygodę ze złodziejami i sprawdziły się uśmiech
    Cytuj
  • asasyn 3 sty 2014, 15:11
    Ja u siebie posiadam drzwi drewniane. Wcześniej też zastanawiałem się nad tym czy zakupić sobie drzwi stalowe, ale niestety jakoś nie wyszło... W sumie to nie żałuję, bo obecne drzwi się sprawdzają
    Cytuj
  • Tumarylla 8 sty 2014, 22:15
    Ja zdecydowałam się również na drewniane. Moja koleżanka miała jakieś z PCV, piękne, przeszklone, po zamontowaniu piękne, ale niestety, od południowej strony słońce grzało w nie niemiłosiernie i się wypaczyły... przebiegły
    Cytuj
  • zonja 10 sty 2014, 9:03
    Żeby drzwi się nie wypaczały to trzeba zainwestować w drewniano aluminiowe najlepiej takie jak robi Internorm bo tam to nawet o kolory zadbano nie wspominając o nowoczesnych wzorach.
    Cytuj
  • Meteora 31 sty 2014, 15:22
    Są też opcje rozsądne cenowo, np. drzwi Q+, parametrami zbliżone do gerdy. Też dobre zamki, może tylko mniej dodatków.
    Cytuj