Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Drzwi do domu, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Drzwi do domu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Bostwana 10 lut 2014, 12:38
    Ważne, żeby drzwi były solidne i nam się podobały. O takie raczej nie trudno u lokalnych deweloperów. Warto jednak zwrócić uwagę na odpowiedni montaż, bo to od niego wszystko tak naprawdę zależy. My korzystaliśmy z usług firmy Vidok z Lublina i nie było żadnych problemów - drzwi są porządne. Nie można się również przyczepić do samego montażu - panowie spisali się szybko i naprawdę dobrze. Nawet po sobie posprzątali, czego nie mogłam powiedzieć o poprzedniej ekipie, która kładła nam kafelki.
    Cytuj
  • Jaksmel 12 lut 2014, 10:13     (ostatnio zmieniony przez autora 17 lut 2014, 10:01, w całości zmieniany 2 razy)
    ważne tez żeby drzwi spełniały swoją główną rolę (w każdym kraju są one potrzebne w brew pozorom do innych celów) u nas chronią przed złodziejami. w Szwecji nie mają tego problemu.

    --
    [url=http://elotek.pl/]elotek.pl Twoje Lotto[/url]
    Cytuj
  • MartynKa79 28 lut 2014, 20:25
    Zależy gdzie kto mieszka. Ja na przykład w spokojnej i chronionej okolicy. Bardziej mi zależy na ochronie przed utratą ciepła i na izolacji dźwięków.
    Cytuj
  • Readytofly 26 maj 2014, 21:08
    Racja, trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie jakie cechy powinny mieć drzwi. Jeżeli mieszkamy w bloku na wyższym piętrze, to wąpię, by drzwi antywłamaniowe wysokiej klasy były konieczne. Zobaczcie sobie na stronie Gerdy ich poszczególne modele. Tam jest wszystko konkretnie napisane jakie cechy przeważają w danych drzwiach - chodzi o izolację termiczną oraz akustyczną jak również o klasy zabezpieczeń.Wszystko jest więc jasne i przejrzyste.
    Cytuj
  • tomasz_ 31 maj 2014, 10:10
    Kupowałem stalowe drzwi do biura. Po selekcji producentów wybierałem drzwi spośród Delta, KMT i Wiked. Najbardziej podobały mi się Delta, chociaż cena jest wysoka. Stąd kupiłem z pozostałych dwóch. Jeśli o izolację termiczną, w bloku nie jest tak istotna. Bardziej przyda się dobre wyciszenie i solidny ramiak.
    Cytuj
  • kluczyk_ 26 lis 2014, 22:38
    Zakup drzwi Wikęd czy KMT to dobry wybór. Skoro potrzebne są drzwi wejściowe wewnątrz lokalowe warto przejrzeć ofertę wikęd z uwagi na ościeżnice w tzw. rozmiarze N czyli potrzebująca mniejszego otworu do obsadzenia drzwi (różnica w szerokości to 50 mm). Do tego dwa solidne zamki, 3 bolce antywyważeniowe, i możliwość wyboru okuć klasy "C".
    Cytuj
  • Raz 29 lis 2014, 18:21
    Co powiesz o Gerda? Stalowe i antywłamaniowe. Będą wyciszały dźwięki z klatki? Wikęd i kmt to nie jest ta sama firma? Z mężem przeglądałam katalogi i są bardzo podobne do siebie.
    Cytuj
  • TianaR 1 gru 2014, 22:09
    A KR Center i Vox ? Jak czytam parametry to by nam odpowiadały I też chciałabym trochę inne wizualnie drzwi niż sąsiedziuśmiech u nas taka moda, że sporo osób sobie zrobiło bardzo podobne drzwi .
    Cytuj
  • PatrycjaZak 2 gru 2014, 21:16
    Co do designu, to teraz Gerda wprowadziło trochę ciekawych wzorów, więc warto się zainteresować ich ofertą. Co do wygłuszania na klatce, to jak najbardziej też się nadadzą.
    Cytuj
  • kluczyk_ 7 gru 2014, 10:28
    Raz napisał:Co powiesz o Gerda? Stalowe i antywłamaniowe. Będą wyciszały dźwięki z klatki? Wikęd i kmt to nie jest ta sama firma? Z mężem przeglądałam katalogi i są bardzo podobne do siebie.
    Firma KMT i WIKĘD to nie jedna firma. Obie te firmy zajmują się produkcją drzwi stalowych, wikęd ma też okna w ofercie.
    Co do oferty ( wzornictwa ) prawda jest taka, że znacznie więcej producentów robi podobne drzwi, oczywiście do oferty trafia to co się sprzedaje i kilka nowości.
    Podstawowa różnica tkwi zazwyczaj wewnątrz drzwi, w okuciach i oczywiście w cenie.
    Cytuj