Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Dywan modny czy nie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dywan modny czy nie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • panixx0 17 lis 2012, 13:05
    Czy jeszcze jest moda na dywany?
    Zastanawiam się czy nie kupić do sypialni i pokoju dziecięcego.
    Podobają mi się takie np jak te
    Cytuj
  • zuziak1 18 lis 2012, 16:07
    Wszystko zależy od gustu i wystroju mieszkania. Ja nie wyobrażam sobie przytulnego wnętrza bez dywaniku i firanek w oknach.
    Mi osobiście podobają się bardziej tradycyjne dywany.
    Cytuj
  • lapko 19 lis 2012, 9:59
    Jak najbardziej dywany są w modzie. Z tych dóch najbardziej podoba mi się drugi dywan uśmiech


    Cytuj
  • Marta30S 28 lis 2012, 14:31
    ten pierwszy!
    bardzo ładny dywan.

    Cytuj
  • Swojezdanie 28 lis 2012, 14:58     (ostatnio zmieniony przez autora 28 lis 2012, 14:58, w całości zmieniany 1 raz)
    Nie wiem, czy są w modzie, czy nie, ale ja się zakochałam i kupię sobie dywan, lubię takie kremowo-czekoladowe i ten będzie mi pasować kolorystycznie do salonu uśmiech No chyba, że przeszukując ogłoszenia znajdę coś jeszcze lepszego, ale chyba ten, do którego wrzuciłam link jest jak dotąd najbardziej trafiający w moje gusta wielki uśmiech

    Chyba wiele zależy właśnie od tego, aby dywan pasował do wnętrza, w którym ma się znaleźć uśmiech mnie trochę martwią zwierzaki, mam w domu psa i kota i obawiam się, że na dywanie będzie pełno kłaczków, ale może uda się to jakoś opanować...? uśmiech
    Cytuj
  • AstaLawista 28 lis 2012, 21:37
    Dywan to dywan, przytulny, zwłaszcza do dziecięcego pokoju. Jak ma się bawić? Na zimnej ziemi? a z tych dwóch podoba mi się ten ma bardzo fajną fakturę - widziałam go w sklepie. Teraz tylko, żeby pasował do Twoich ścian przymrużenie oka
    Cytuj
  • Aquarella 17 gru 2012, 15:14
    Jeśli chodzi o te dywany z różem, to zdecydowanie nie jest "moja" kolorystyka. Natomiast dywany ogólnie lubię, ponieważ stwarzają uczucie ciepła i są miłe pod stopami. Dla mnie najlepsze zestawienie, to stonowany dywan, brązowo-beżowy, a pod nim płytki salonowe imitujące drewno, parkiet lub panele.
    Cytuj
  • sonique321 21 gru 2012, 8:58
    Ostatnio zdecydowałam się na zakup wykładziny dywanowej, do sypialni. Przede wszystkim ze względu na wyciszenie pokoju. Kupiłam białą, nowoczesną wykładzinę, która pokryła całą powierzchnie dużego pokoju, wyglądając przy tym jak dywan. Pokój zupełnie zmienił swój wygląd. Jestem zadowolona z tej zmiany.
    Cytuj
  • Jol-anta 21 gru 2012, 23:46
    Raczej chyba dywany nie są już tak modne jak kiedyś.
    Cytuj
  • mscislaw 8 mar 2013, 21:36
    Moim zdaniem są nadal modne przymrużenie oka Pomieszczenie bez nich wydaje mi się takie chłodne i niewykończone. Osobiście najbardziej podobają mi się dywany nowoczesne ponieważ pasują do większości wnętrz.
    Do sypialni ostatnio razem z żoną zamówiliśmy dywan shaggy - z długim włosiem. Świetnie się prezentuje i jest bardzo miły dla stóp z rana przymrużenie oka
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Firma sprzatająca