Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Dywan modny czy nie?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dywan modny czy nie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 13 mar 2013, 13:31
    Ja też myślę, że dywan cały czas jest na czasie. Nie ma czegoś takiego jak modny czy nie - ważne, żeby było ciepło w stopy, miękko i przede wszystkim wygodnie. uśmiech
    Cytuj
  • mojemysli 13 mar 2013, 16:04
    Jest coś takiego jak modny dywan. Myślę, że to chodzi o nowe modele po prostu jakie są produkowane, czyli np. są modne paski, wszędzie je wprowadzają to i w dywany.
    Cytuj
  • pistacja 15 mar 2013, 9:51     (ostatnio zmieniony przez autora 15 mar 2013, 9:52, w całości zmieniany 1 raz)
    Dywany nie przypominają już dawno tych starych leżących w każdym mieszkaniu za czasów Gierka. Można teraz znaleźć wiele fajnych nowoczesnych modeli. Ostatnio np. spodobał mi się taki okrągły pasiasty jak
    Cytuj
  • MartynKa79 3 kwi 2013, 18:59
    Wykładzinę zdzierżę, ale nie znoszę dywanów. Złe skojarzenia mam.
    Cytuj
  • riwasa 4 kwi 2013, 8:12     (ostatnio zmieniony przez autora 5 gru 2013, 14:21, w całości zmieniany 2 razy)
    MartynKa79 napisał:Wykładzinę zdzierżę, ale nie znoszę dywanów. Złe skojarzenia mam.
    Dlaczego ? język Jakiś Turek próbował Ci jakiś wcisnąć i ustąpić? język


    CO do dywanów to uważam, że to jest jedna z nielicznych rzeczy, która nigdy nie wyjdzie z mody uśmiech

    Cytuj
  • Jana1 6 kwi 2013, 17:59
    A ja nie mam nic przeciwko dywanom. Ocieplają wnętrza i powodują, że są bardziej przytulne. Od czasu do czasu trzeba jednak wydać trochę na ich czyszczenie, bo zwykłe odkurzanie czy trzepanie nie usuwa wszystkiego brudu. Ale są takie firmy, które się tym zajmują, np taka: czyszczenie dywanów - gdynia. Kiedyś korzystałam z usług podobnej firmy i muszę przyznać, że takie domowe pranie dywanu nie daje takiego efektu, jak profesjonalne czyszczenie.
    Cytuj
  • miranda88 11 kwi 2013, 2:41
    Nie podobają mi się dywany, ale są tak funkcjonalne, że i tak je mam w mieszkaniu. Miękko, ciepło, no i wolę odkurzać, niż ciągle biegać za psem i zamiatać.
    Oba są bardzo ładne, choć chyba pierwszy lepszy, taki "różyczkowaty".
    Cytuj
  • mscislaw 15 kwi 2013, 19:31
    Mi się osobiście najbardziej podobają dywany nowoczesne. Lubię stylowe, modne wnętrza i odpowiedni dobór dywanu potrafi sprawić, że pomieszczenie nabierze wyjątkowego charakteru.
    Dodatki to moim zdanie podstawa.
    Cytuj
  • Swojezdanie 17 kwi 2013, 8:57     (ostatnio zmieniony przez autora 17 kwi 2013, 8:58, w całości zmieniany 1 raz)
    Mnie się bardzo podobają te tłoczone dywany, ale przeraża mnie kwestia ich czyszczenia wielki uśmiech Zwłaszcza, gdy ma się kota i psa...
    Cytuj
  • VictoriaB 19 kwi 2013, 12:23
    Ja lubie dywany, ale raczej te mniejsze, taki mały dywanik pod stolik, czy w pokoju dziecka - to jak dla mnie najlepszy pomysł.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Firma sprzatająca