Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Garaż drewniany czy blaszany?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Garaż drewniany czy blaszany?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Jana1 13 lut 2013, 15:28
    Jaki wybralibyście garaż albo jaki garaż już macie? Podobają mi się drewniane, bo ładnie wyglądają, tak "przyjaźniej", ale za to te blaszane, takie jak tu: są wyjątkowo tanie i wyglądają solidnie.
    Cytuj
  • miranda88 15 lut 2013, 9:18
    I z tego, co wiem, to blaszane są łatwiejsze w przeniesieniu, w sensie rozbiórce i ustawieniu w innym miejscu, a to szczególnie przydatne, kiedy np. jesteśmy dopiero w trakcie budowy i tak naprawdę nie wiem, gdzie ostatecznie garaż ma stać, a potrzebujemy tymczasowej ochrony dla auta, narzędzi itp.
    Cytuj
  • pistacja 26 lut 2013, 10:42
    Ja mam garaż blaszany i sprawdza się bardzo dobrze, więc nad drewnianym się nawet nie zastanawiałam.
    Cytuj
  • andrzejkocan 5 mar 2013, 11:36
    Tymczasowe metalowe. uśmiech Ale na dłuższą metę ładna wiata drewniana
    Cytuj
  • hasanna 6 mar 2013, 13:19     (ostatnio zmieniony przez autora 6 mar 2013, 13:33, w całości zmieniany 1 raz)
    nie no drewniany to nie, bo potem pewnie trzeba non stop jakoś konserwować, ale jakiś ładny metalowy tez będzie ok, choć najlepiej wiadomo przybudówka uśmiech
    Cytuj
  • Swojezdanie 8 mar 2013, 11:21     (ostatnio zmieniony przez autora 8 mar 2013, 11:23, w całości zmieniany 1 raz)
    hasanna, ale o metalowy też trzeba dbać, żeby go rdza nie zeżarła, a taki drewniany to przynajmniej milszy dla oka wielki uśmiech
    Cytuj
  • mojemysli 13 mar 2013, 16:06
    Milszy, to prawda, choć ja jestem też za metalowym bardziej uśmiech
    Cytuj
  • fleszyn 14 mar 2013, 12:53
    Ja mam blaszany, najważniejsze jest aby samochód był zabezpieczony przed zgubnym działaniem warunków atmosferycznych.
    Cytuj
  • szkielet 3 kwi 2013, 13:09
    Tak jak pisał andrzejkocan, blaszany tymczasowo. Z pewnością nie jest to ozdoba działki, ale też nie można mu zarzucić, że ją oszpeca przymrużenie oka Jeśli nie chcemy zachwiać harmonii podwórza, czy ogrodu warto decydować się na garaże drewniane. Cena jednak będzie znacznie wyższa od ich blaszanych konkurentów. Co do wytrzymałości to garaże czy wiaty drewniane nie będą ustępować ich blaszanym odpowiednikom.
    Cytuj
  • dascompany_pl 8 paź 2014, 11:47
    Ja mam trochę inny garaż, taki:



    mimo moich obaw hala spisuje się dobrze. Mam ja od kilku i mogę ją polecić przymrużenie oka
    Cytuj
1 2 z 2  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum