Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Urządzanie nowego domu / mieszkania

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Urządzanie nowego domu / mieszkania

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Jana1 8 lut 2013, 14:50     (ostatnio zmieniony przez autora 8 lut 2013, 14:50, w całości zmieniany 1 raz)
    Kiedy kupujemy lub budujemy nieruchomości chcemy je jakoś przystosować do nas. Ja na przykład wolę sama zająć się takimi sprawami, ale wiem, że sporo osób korzysta z pomocy projektantów. Ktoś z Was może coś na ten temat powiedzieć i doradzić? Może jednak się skuszę?
    Cytuj
  • Swojezdanie 8 lut 2013, 15:29     (ostatnio zmieniony przez autora 8 lut 2013, 15:30, w całości zmieniany 1 raz)
    Po co korzystać z pomocy projektantów wnętrz i jeszcze dodatkowo wydawać na to pieniądze? Sami znamy najlepiej nasz gust, więc sądzę, że każdy potrafi połączyć ładne z funkcjonalnym i stworzyć wnętrze, w którym będzie się dobrze czuć :-) Ja uważam, że wnętrza warto urządzić w dość uniwersalnym stylu, żeby były ponadczasowe, a zmieniać można jedynie dodatki, które nadają charakteru i z którymi jest później najmniej problemu, żeby wymienić je na nowe, gdy już nam się znudzą uśmiech Dobrym rozwiązaniem są akcesoria dekoracyjne z wyprzedaży, bo wtedy za dużo niższą cenę można nabyć markowe, designerskie przedmioty, których wszyscy nam pozazdroszczą przymrużenie oka
    Cytuj
  • Marta30S 8 lut 2013, 16:32
    W sumie zgodzę się z poprzedniczkę - jak się ma czas to po co wydawać kasę na projektowania mieszkania przez kogoś obcego?
    Dzisiaj jest tyle serwisów z pomysłami na wnętrze, które to podsuwaja różne propozycje niegłupie, że szkoda kasę traci na jakichś super aranżatorów.... takie moje zdanie. Ja na etapie aranżowania łazienki (tu adres) korzystałam z pomocy takiego łązienkwoego seriwsu i znalazłam sobie za darmo fajne pomysły.

    Jeszcze mi nie odbiło, żeby za samo "wymyślenie" płacić uśmiech
    Cytuj
  • pistacja 11 lut 2013, 12:36     (ostatnio zmieniony przez autora 11 lut 2013, 12:38, w całości zmieniany 1 raz)
    Jeżeli mamy czas i dobry gust to rzeczywiście nie warto wydawać pieniędzy na dekoratora wnętrz, ale czasami jest to bardzo fajna opcja. Moi znajomi skorzystali z oferty agencji dla niań i zafundowali sobie aranżację pokoju dziecięcego przed narodzinami swojej córeczki. Pokój wygląda przepięknie i zachowane są w nim wszelkie zasady bezpieczeństwa, które przeciętnej osobie raczej nie przyszłyby na myśli. Mnie w każdym razie wiele rozwiązań zadziwiło.
    Cytuj
  • mscislaw 12 lut 2013, 17:50
    Niedługo kończymy budowanie apartamentu nad morzem i będzie wyposażony w stylu modernistycznym. Dużo światła i bieli. Już nie mogę się doczekać.
    Cytuj
  • Kahaa 15 lut 2013, 13:39
    My sami wszystko dobieraliśmy. Muszę przyznać, że całościowo prezentuje się bardzo dobrze. Mi się podoba. Meble kupiliśmy w kolorze drewna, dodatki też i do tego firany i zasłony ze sklepu Najbardziej podobają mi się te drobne rzeczy, które zakupiłam sobie już wcześniej. Figurki, obrazy - one nadają charakteru. przymrużenie oka
    Cytuj
  • Energia30 15 lut 2013, 14:46
    Wbrew pozorom urządzanie wnętrz domu czy mieszkania nie jest wcale łatwe, ale za to sprawia wiele przyjemności. Chciałabym jednak dodać, że stare mieszkanie, także można odświeżyć i dodać mu nowego blasku. Designerskie dekoracje i drobne elementy mogą zupełnie odmienić nasze mieszkanie uśmiech
    Cytuj
  • hasanna 20 lut 2013, 15:02     (ostatnio zmieniony przez autora 20 lut 2013, 15:03, w całości zmieniany 1 raz)
    ja akurat mam w rodzinie architekta wnętrz i chętnie skorzystam kiedyś z jego usług, uważam, ze każdy powinien zajmować się tym co potrafi najlepiej, a ja jestem akurat specjalistką w innej dziedzinie przymrużenie oka to po co mam sobie jeszcze urządzanie mieszkania brać na głowę
    Cytuj
  • aniechto 21 lut 2013, 13:30
    Ja się nie ma kasy to nie ma wyjścia bierze sie na głowę urządzanie mieszkania. W sieci jest naprawdę mnóstwo portali i for poświęconych właśnie urządzaniu domu lub mieszkania i wielu producentów artykułów do wyposażenia wnętrz również na swoich stronach opisując produkty często przedstawia je w ciekawych aranżacjach np ceramika łazienkowa. A można sobie subtelnie zapożyczyć kilka pomysłów.
    Cytuj
  • lewiosa 21 lut 2013, 13:52
    hasanna napisał:ja akurat mam w rodzinie architekta wnętrz i chętnie skorzystam kiedyś z jego usług, uważam, ze każdy powinien zajmować się tym co potrafi najlepiej, a ja jestem akurat specjalistką w innej dziedzinie przymrużenie oka to po co mam sobie jeszcze urządzanie mieszkania brać na głowę
    Ehh to nic tylko pozazdrościć, ponieważ taka usługa w dzisiejszych czasach kosztuje krocie smutny
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum