Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jak oszczędzać prąd?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak oszczędzać prąd?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Luiziana 31 sty 2020, 16:00
    Kupic sprzet od Electroluxa na przykład świetny piekarnik SurrounCook rewelacyjnie sarwdza się w kuchni potrawy wyśmiente można zapraszać gości
    Cytuj
  • ZielonyGroszek 31 sty 2020, 16:35
    A ja myślę, że zmywarka to niezła oszczędność, mam dużą rodzinę mamy zmywarkę MaxiFlex, tą najbardziej pojemną z dodatkowym koszem, przez co nie musimy wstawiać jej codziennie.
    Cytuj
  • Martyna29 1 mar 2020, 17:36
    Oj zmywarka to zdecydowanie pozwala marnować mniej wody no i naszego czasu, a ta MaxiFlex to jest chyb aż na 14 kompletów naczyń prawda?
    Cytuj
  • ZielonyGroszek 25 mar 2020, 11:43
    Tak, to dokładnie tak, faktycznie mieści tyle naczyń, więc zmywanie po rodzinnych obiadach nie jest teraz katorgą.
    Cytuj
  • jeff22 28 sie 2020, 20:09
    w lecie dużo częściej na pewno się korzysta z wentylatora, jak chodzi kilka godzin dziennie to prądu sporo zużywa, dlatego ja kupiłem klimator activejet, warto było. Zużywa niedużo prądu a do tego nawilża powietrze
    Cytuj
  • carbon 31 sty 2021, 17:08
    Ceny prądy idą w górę w szalonym tempie, dlatego rozważamy montaż instalacji fotowoltaicznej. Może to jest sposób na swobodne korzystanie z urządzeń elektrycznych? Sąsiadom firma PGM Fotowoltaika założyła panele latem i są bardzo zadowoleni. Wiadomo - jest instalacja w sprzęt, ale ona się podobno stosunkowo sprawnie zwraca, a rachunki można obniżyć ponoć nawet o 90%...
    Cytuj
  • jackowskyy 22 sie 2021, 16:44
    fotowoltaika to technologia przyszłości, ceny prądu rosną i wydaje mi się, że warto zainwestowac w panele, my robiliśmy w Stilo Energy, wszystkko przebiegło bezproblemowo, instalacja jest zrobiona na bazie mikrofalowników
    Cytuj
  • proda 22 gru 2023, 14:16
    A najlepiej z dofinansowaniem na fotowoltaikę. U mnie montażem zajęli się Green House Systems z Zelewa, przy okazji wypęlnili za mnie całą dokumentację do dofinansowania i w zasadzie nie kiwnąłem palcem.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum