Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jak urządzić małą kuchnię ?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak urządzić małą kuchnię ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Luiziana 7 sie 2019, 12:50     (ostatnio zmieniony przez autora 31 paź 2019, 14:06, w całości zmieniany 1 raz)
    uśmiech
    Cytuj
  • Uncia 18 sie 2019, 13:19
    Ja mam piekarnik Electroluxa ale 800 PRO SteamBoost, bardzo go lubię, ma funkcję gotowania na parze przez co jestem w stanie ugotować zdrowo i szybko uśmiech
    Cytuj
  • Lilka32 19 sie 2019, 19:29
    Fajnie, dzięki za informację, ale póki co chyba stanie na piekarnik 700 SENSE SenseCook z termsondą uśmiech
    Cytuj
  • Kanita 31 sie 2019, 11:37
    Ja jestem użytkownikiem Steam Boost i sobie chwalę. Trzy tryby użycia pary wodnej: do pieczenia, podgrzewania lub gotowania. Wygoda, super chrupiące mięsko i ogólnie fajny piekarnik uśmiech
    Cytuj
  • Uncia 21 wrz 2019, 21:28
    A co z płyta indukcyjną, polecacie coś konkretnego, bo muszę swoją wymienić. Myślałam nad SenseBoil bo fajnie reguluje temperaturę wrzenia, nic nie wykipi a u mnie to duży problem język
    Cytuj
  • Luiziana 31 paź 2019, 14:04
    Ja planowałam kuchnię pod sprzety. Teraz mam Electroluxa i piękną kuchnię. Bardzo jestem zadowolona z mojej płyty indukcyjnej FlexiBridge. Ma dużą strefę gotowania z 4 segmentami , które można łączyć w 3 różne konfiguracje. świetnie się sprawdza w każdej kuchni
    Cytuj
  • Petrova 31 paź 2019, 19:19
    A na jakiej zasadzie łączy się te konfiguracje? Bo nie do końca sobie to wyobrażam, a brzmi ciekawie.
    Cytuj
  • Lilka32 21 lis 2019, 20:37
    Ostatecznie wybrałam ten piekarnik700 SENSE SenseCook z termsondą i jest świetny, w końcu wiem, że nie ma opcji, że będzie zakalec czy mięso surowe wielki uśmiech
    Cytuj
  • Luiziana 29 lis 2019, 15:47
    Małła kuchnia to małe sprzety koleżnaka postawiła na piekarnik Electroluxa SteamBake jest tylo w wersji kompaktowej a poza tym ma przycisk pary. Potrawy super
    Cytuj
  • Martyna29 1 gru 2019, 12:00
    Czyli w tym SteamBake można gotować też z użyciem pary? A ta para nie przesusza jedzenia?
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum