Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jak urządzić małą kuchnię ?, strona 8

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak urządzić małą kuchnię ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Karii 27 sie 2020, 22:16
    A teraz zmywarka MaxiFlex ponoć jest w wersji Slim ale nadal ma trzecią szufladę, więc warto na nią zwrócić uwagę.
    Cytuj
  • agadys 23 paź 2020, 11:19
    Nasza jest mała i niestety ale nie ma miejsca na zmywarkę albo ona albo szafka i wolałam szafkę. Prawdę powiedziawszy to nawet fajnie nam wyszło wszystko i jestem zadowolona. Nawet udało mi się kupić w superwnetrze.pl fajny kosz na odpadki, który z łatwością mogę postawić obok szafki czy wewnątrz.
    Cytuj
  • Marcela90 22 lis 2020, 16:57
    Faktycznie ta MaxiFlex fajnie nadaje się do mniejszej kuchni, jest nadal pojemna, ale węższa.
    Cytuj
  • MarKw 24 lis 2020, 14:39
    W małej łazience liczy się wykorzystanie przestrzeni. Właśnie jestem w trakcie remontu, czekam z niecierpliwością na black week i zamawiam upatrzone wyposażenie. Wynajęliśmy też dodatkową skrytkę po zniżce w Less Mess Storage, więc od razu będziemy mieli gdzie przechować i na spokojnie przewozić wszystko po kolei.
    Cytuj
  • Emmaska 29 lis 2020, 14:15
    A czy ta mniejsza MaxiFlex też ma 3 szufladę?
    Cytuj
  • KopaczJusta 15 gru 2020, 15:42
    Fajnie w małej kuchni może się sprawdzić taki piekarnik jak SP70 Duo Solgazu. Niby jedno urządzenie ale ma możliwość podziału środka na pół i niezależnego pieczenia dwóch różnych potraw. Całkiem ciekawe rozwiązanie, które sporo daje w małej kuchni. Jakby nie patrzeć zwiększa możliwości przygotowywania posiłku nie zwiększając samej zajmowanej przestrzeni. Oczywiście jest możliwość standardowego wykorzystania piekarnika jak potrzeba uśmiech
    Cytuj
  • Zonka25 31 sty 2021, 10:43
    A jakie macie piekarniki? Właśnie zastanawiam się nad zakupem nowego, biorę pod uwagę parowy od Electroluxa, polecacie coś konkretnego?
    Cytuj
  • Hana21 27 lut 2021, 1:34
    Zonka25 napisał:A jakie macie piekarniki? Właśnie zastanawiam się nad zakupem nowego, biorę pod uwagę parowy od Electroluxa, polecacie coś konkretnego?
    W domu używam piekarnika SteamBoost i nie zamieniłabym go za nic innego. Można w nim gotować na parze więc jest wielofunkcyjny.
    Cytuj
  • brokka 27 lut 2021, 15:37
    Gdyby ktoś szukał stylowej, nowoczesnej baterii kuchennej czy łązienkowej polecam sklep Sotbe,marka godna polecenia
    Cytuj
  • KopaczJusta 13 maj 2021, 18:23
    Mała kuchnia to spore wymagania dotyczące sprzetu AGD. My zaufaliśmy Solgazowi. Ich płyty gazowe to doskonałe uzupełnienie przestrzeni. Wyglądaja i sa mega praktyczne. Innova funkcjonalnie przebija każdą płytę gazowa na rynku.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum