Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jak urządzić wygodną i stylową łazienkę ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak urządzić wygodną i stylową łazienkę ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • marysianka667 8 lis 2013, 13:36
    Jak urządzić wygodną i elegancką łazienkę, taką jak ta http://www.urzadzamy.pl/lazienka/lazienka-aranzacje/jak-urzadzic-wygodna-lazienke-dobry-projekt-i-funkcjonalnosc,72_3099.html
    Nie chcę zatrudniać projektanta. Czy pomoże mi program do projektowania wnętrz ? Jaki polecacie ?
    Ten jest dobry ?
    http://www.urzadzamy.pl/aranzacja-wnetrz/aranzacje-wnetrza/power-net-darmowe-programy-do-projektowania-wnetrz,167_7585.html
    Bardzo proszę o radę !
    Cytuj
  • 21 sie 2016, 18:28
    nie ma nic gorszego na remoncie jak "projektant" płacz
    Cytuj
  • makalica87 13 wrz 2016, 9:59     (ostatnio zmieniony przez autora 23 wrz 2016, 8:19, w całości zmieniany 2 razy)
    Jeśli o mnie chodzi, to takie projekty z powodzeniem robię sobie sama uśmiech By uzyskać odpowiedni efekt nie można też zapomnieć o stylowych, [url=http://meblekalwaria.eu/meble,lazienkowe]takich eleganckich meblach[/url], żeby nie wyglądały jak z sieciówki.
    Cytuj
  • emilly 14 wrz 2016, 11:52
    Jeśli w projektowaniu się nie czujesz to jednak lepiej skorzystać z pomocy specjalisty. Jednak warto, sama się przekonałam.
    Cytuj
  • emilly 31 paź 2016, 10:40
    Otóż to - zależy jaka wielkość łazienki. Wbrew pozorom mała łazienka to duża zagwostka. Zanim jednak zaczniesz urządzanie warto przejrzeć sobie portale z różnymi aranżacjami łazienek, zaczerpnąć pomysłów. Wiem wiem nie każdy projektant to dobry pomysł.
    Teraz pojawiło się sporo nowości na rynku, jest w czym wybierać. Warto przyjrzeć się różnym kolekcjom: Form, Hexon, Impressive.
    Cytuj
  • marcelv 31 paź 2016, 21:19
    Zgodzę się z ty, że wiele zależy od wielkości łazienki, jak dla mnie im większa tym lepsza.
    Lubię też jasne kolory i w swojej łazience już widzę płytki Tubądzin z kolekcji All in white.
    Cytuj
  • tootsie 2 gru 2016, 12:43
    marcelv napisał:Zgodzę się z ty, że wiele zależy od wielkości łazienki, jak dla mnie im większa tym lepsza.
    Lubię też jasne kolory i w swojej łazience już widzę płytki Tubądzin z kolekcji All in white.
    O dobrze wiedzieć. Koleżanka ostatnio szukała białych płytek ale zdecydowała się na Opp! SuperWhite. Ładna i prosta płytka.
    Wygodna łazienka to funkcjonalna łazienka - dopasowana do twoich potrzeb i twojego stylu życia.
    Cytuj
  • SuperStyl 16 gru 2016, 12:12
    Zamiast projektanta można skorzystać z fachowej pomocy firmy LUXUM. Pomogą dopasować do wnętrza umywalkę, wannę jak i brodzik. Dużym plusem jest tu możliwość stworzenia produktu na wymiar, w wybranym kolorze oraz kształcie. Na pewno taka łazienka nabierze niepowtarzalnego i unikatowego wyglądu, w którym królować będzie elegancja. uśmiech
    Cytuj
  • Tomaotoma 5 mar 2017, 11:59
    Według mnie łazienka powinna być jasna i prosta. Bez kombinowania i ozdobników.
    Cytuj
  • kubakos 22 sie 2017, 20:40
    dokładnie w łazience czujnik czadu na pierwszym miejscu szczególnie jak macie piecyk do ogrzewania. Najlepiej właśnie takiej dobrej firmy jak są na smarthome też jakiś czas temu zamawiałem stamtąd bo widać że mają urządzenia dobrej firmy a co za tym idzie i dobra jakość
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Półka z filcu