Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jak urządzić wygodną i stylową łazienkę ?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak urządzić wygodną i stylową łazienkę ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ola_by_ola 27 lut 2020, 11:28
    Odpuściłam sobie samodzielnie projektowanie mieszkania. Pomogło mi REDLICKI STUDIO i Pan Piotr zaproponował kilka pomysłów, jak praktycznie zaaranżować przestrzeń. Wybraliśmy jedną koncepcję, zleciliśmy nadzór nad jej realizacją. Gorąco polecam skorzystanie z pomocy profesjonalistów ze studia projektowego, bo u mnie całość wyszła genialnie!
    Cytuj
  • brokka 27 lut 2021, 15:39
    My mamy łazienkę urządzoną w stylu skandynawskim. Polecić mogę markę Sotbe jakbyście szukali nowoczesnej, stylowej baterii do łazienki. No i wybór mają spory
    Cytuj
  • Meggi85 30 mar 2021, 23:19
    Dla mnie po latach wynajmowania mieszkań w swoim postawiłam na dużo przestrzeni. Mam pralkę i suszarkę, ale postawione jedno na drugim. Kupiłam łącznik Electroluxa i jestem tym zachwycona.
    Cytuj
  • Garcia 25 kwi 2021, 18:44
    Modną i nowoczesną baterię kupicie w Sotbe , do kuchni, do łazienki. Nawet 5 lat gwarancji na nie dają
    Cytuj
  • grzyb_h 1 maj 2021, 12:05
    Meggi85 napisał:Dla mnie po latach wynajmowania mieszkań w swoim postawiłam na dużo przestrzeni. Mam pralkę i suszarkę, ale postawione jedno na drugim. Kupiłam łącznik Electroluxa i jestem tym zachwycona.
    Też moja nową suszarkę perfect care postawiłem na pralce z tej samej serii. Mam taki specjalny łącznik. Genialnie się to sprawdza. Miejsca nie marnuje i genialne.
    Cytuj
  • Judzia77 28 maj 2021, 22:52
    Potwierdzam jak masywna, nowoczesna bateria która posłuży kilka lat to na pewno marka sotbe
    Cytuj
  • artie 16 cze 2021, 11:22
    A mi najlepsze rozwiązania do mojej łazienki doradzili panowie z firmy remontowej - Kreacja Wnętrz, z Warszawy. Zresztą, zerknijcie sobie na ich stronę, w zakładkę "galeria", naprawdę widać, że są to właściwi ludzie, na właściwym miejscu.
    Cytuj
  • janna 31 sie 2021, 10:36
    Lepiej jak do salonu Bokaro w nie mogłam trafić. Już projekt łazienki zrobił na mnie wrażenie. Przy jednej wizycie w przemiłej atmosferze zdecydowałam się i zamówiłam wszystko co potrzebne. Łazienka zachwyca mnie każdego dnia. Dobry salon to jednak podstawa.
    Cytuj
  • fuga45 30 wrz 2021, 8:43
    Tu przyda się na pewno pomoc projektanta albo chociaż jakiegoś fachowca, który będzie się znał na sprawie. Ja ostatnio również robiłam remont łazienki. Kupiłam nową szafkę wiszącą do łazienki z lustrem, nowa ubikacja, kabina prysznicowa, kafelki... Tego nie dało się zrobić samemu. Mam przyjaciółkę architekta, która pomogła mi z tym, bo w innym wypadku byłoby ciężko.
    Cytuj
  • Pakitta 24 paź 2021, 22:36
    W kwestii zakupu baterii do łazienki stylowej i solidnej polecam marke Sotbe
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Półka z filcu