Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jaka brama wjazdowa?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaka brama wjazdowa?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • trinity82 30 paź 2014, 15:30
    marek_kk napisał:Witam, przede mną niedługo wybór bramy wjazdowej na posesję. Nie mogę się zdecydować czy lepsza będzie przesuwna czy dwuskrzydłowa. Może ktoś pomoże mi w wyborze, zwróci uwagę na plusy i minusy?
    Zdecydowanie przesuwna.
    Cytuj
  • maciejewskaa 15 mar 2017, 22:49
    Ciekawą ofertę bram garażowych ma Roletex. Mają swoją stronę internetową. Warto sobie na nią zerknąć.
    Cytuj
  • Ecia 31 sie 2017, 22:20
    Mój mąz teraz będzie kombinował, docelowo chce by była otwierana, ale najlepiej by sie sama otwierala, w sensie z mechanizmem elektrycznym, i pojedynczo skrzydła lub cała.
    Cytuj
  • mscislaw 22 paź 2017, 12:20
    A jeżeli chodzi o montaż automatyki? To co bdzie lepszym rozwiązaniem?
    Cytuj
  • hipcio 23 paź 2017, 13:16     (ostatnio zmieniony przez autora 31 paź 2017, 14:08, w całości zmieniany 1 raz)
    Brama automatyczna jest dobrą opcją. Aczkolwiek proponowałbym nie oszczędzać na mechanizmie i nie decydować sie na najtańszy z racji tego,że jeśli Ci się taka brama zablokuje to możesz mieć problem. A i jeśli jest miejsce to lepsza będzie tradycyjnie otwierana brama niż brama przesuwna.
    http://efekt-metal.pl/galeria-realizacji/bramy-kute-i-ogrodzenia/
    Jeśli chodzi o sam materiał bramy to stawiałbym na metal. Kuta brama wyglada chyba najlepiej ze wszystkich. Przykład na dole:
    Cytuj
  • LolkaPolka 10 maj 2021, 22:11
    Mam bramę przesuwną i wiem, że to była bardzo dobra inwestycja. Co prawda chwilę zastanawialiśmy się nad bram dwuskrzydłową ale jednak nie. Brama jest długa i ciężka i musieliśmy dobrać do niej odpowiednie siłowniki, żeby mogła sprawnie działać.
    Znajomy ma u siebie automatykę z BFT i bardzo nam ja polecał. U nas działa już ponad pół roku i wszystko ok. Brama jeździ cichutko i bez zacinania.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum