Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jakie meble łazienkowe są modne ?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie meble łazienkowe są modne ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zylek 9 maj 2014, 16:42
    Usunęli, chodziło o sklep.meble.pl i tam znajdź dział łazienkowy. Nie wszyscy mają w swoich łazienkach nowoczesne meble, wiele osób dobiera meble klasyczne. Aranżacje są różne, a najważniejsze, żeby tylko właścicielom się podobało. To co powiedzą inni, nie ma absolutnie znaczenia.
    Cytuj
  • Glinka 12 maj 2014, 19:52
    No właśnie ale nie jestem przekonana co do tego, że to pasuje do naszej aranżacji, mam na myśli klasyczne meble.
    Zależało mi na tym, aby to wszystko było fajnie dopasowane, a tutaj mam wątpliwości. W sumie to sami nie wiemy ;/
    Cytuj
  • zylek 13 maj 2014, 17:04
    Wklej jakieś zdjęcie, to dużo łatwiej będzie ci pomóc - bo tak, ciężko coś doradzić.
    W sumie to nawet widząc pomieszczenie trudno coś dobrać z całą pewnością...
    Cytuj
  • Glinka 14 maj 2014, 21:37
    Myślę nad tym, żeby cały zestaw zlecieć przez centrum.meble.pl tzn. żeby zrobili nam coś na wymiar.
    Nie widzę gotowca, który faktycznie by optymalnie nam pasował. Chociaż jeszcze spróbuję poszukać.
    Mam kilka pomysłów, ale to musicieliby nam na wymiar docinać.
    Cytuj
  • wiki58 14 maj 2014, 22:29
    Modna jest teraz biel i nie tylko w łazienkach ale w całym domu. A co do kształtu to najprostsze bez udziwnień i innych.
    Cytuj
  • zylek 15 maj 2014, 16:31
    No i tak na pewno będzie lepiej. Zestaw na wymiar w ciemnej kolorystyce, odpowiednio dopasowanej - trudno sobie wyobrazić coś lepszego pod to pomieszczenie. I tutaj warto stawiać na jakość, będziecie mieli na długo święty spokój.
    Cytuj
  • Glinka 17 maj 2014, 9:23
    Postaram się dokładnie pokazać jaki to będzie projekt, mamy wszystko rozrysowane.
    Kolorystyka dobrana, dochodzi jedynie ostateczna decyzja odnośnie zawartości całego zestawu.
    Tyle.
    Cytuj
  • zylek 19 maj 2014, 16:49
    Na projektujemy.meble.pl masz gotowe projekty. Kwestia tylko taka, żebyście to sobie sensownie dopasowali pod wymiar. Część projektów jest słaba, ale wiele jest takich, które rzeczywiście można sensownie wykorzystać.
    Cytuj
  • Kor25 23 maj 2014, 16:13
    A jak cenowo to wygląda?
    Cytuj
  • konto_usuniete_415600 13 sie 2014, 16:16
    - wpis usunięty przez moderatora -
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum