Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Kominek, zadowolony z ogrzewania?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kominek, zadowolony z ogrzewania?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • budmarkt 3 lis 2010, 19:09
    witam, zbieramy informacje na temat czy jesteście Państwo zadowoleni z używania z kominka jako ogrzewania domu? Wiem, że zdania są podzielone, my osobiście zrezygnowaliśmy z bDGP na rzecz C.O.
    Cytuj
  • lukaszwalo 6 lis 2010, 22:47
    Witam, Jako firma instalacyjna Centrlane ogrzewania, posiadamy na swoim koncie zainstalowanych kilka instalacji do Kociołków gazowych i klienci bardzo cenia sobie kominki, aczkolwiek jedynie jako zródło ciepla. Faktem jest ze w salonie mamy kotłownie, dym, smród, i inne nieprzyjemne rzeczy a estetyka kominka zalezy od cenny za jaka go kupilismyuśmiech
    Cytuj
  • Tomas1pol 10 lis 2010, 2:08
    Mam kominek od 9 lat i to był dobry pomysł. Mam ogrzewanie elektryczne które nie należy do najtańszych i gdyby nie kominek???kuzyn właśnie wybudował się pod Śremem właśnie robię mu obudowę do kominka który ratuje mu skórę, co jakiś czas wyłaczają mu prąd , ma piec na eko groszek lecz bez prądu nie działa. zostaje kominek
    Cytuj
  • samuraj 13 lis 2010, 15:18
    Ja również mogę powiedzieć, że kominek to świetna sprawa. Pomijam już kwestie estetyczne i nastrój, który można dzięki niemu osiągnąć (zwłaszcza w chłodne zimowe wieczory przymrużenie oka). Kominek sprawdza się w bardzo wielu przypadkach jako dobre źródło ogrzewania, ale nim ktoś się zdecyduje na takie rozwiązanie powinien skonsultować to ze specjalistą.
    Cytuj
  • namor70 15 lis 2010, 22:28
    kominek jeszcze raz kominek !!!

    zeszla zima 600 zl za 62m/2

    czy cos wiecej dodac ???
    Cytuj
  • Orion456 15 lis 2010, 23:22
    A jaki masz kominek? Wyniku rzeczywiście pogratulowaćuśmiech
    Cytuj
  • rikardo761 12 cze 2012, 14:42     (ostatnio zmieniony przez autora 12 cze 2012, 14:45, w całości zmieniany 1 raz)
    Jak posiadasz odpowiednie paliwo,czyli drewno suche liściaste,to dobrym wkładem kominkowym nie koniecznie drogim jesteś w stanie w dużo zaoszczędzić.Ja montuje kominki od 10 lat i moi klienci są zadowoleni
    Cytuj
  • Gmarcin 4 lip 2012, 13:14     (ostatnio zmieniony przez autora 31 lip 2012, 9:20, w całości zmieniany 1 raz)
    Dzień dobry, na dniach podejmuję decyzję o założeniu centralnego ogrzewania, czy miał ktoś z was jakieś doświadczenia z tymi fachowcami budowlanymi? Zaznaczam, że zależy mi bardziej na dobrze wykonanej robocie, niż cięciu kosztów. Pozdrawiam!
    Cytuj
  • loliloopy 24 lip 2012, 8:40
    A co powiecie na bio kominek? Co prawda nie ogrzejesz nim domu ale klimat daje.
    Cytuj
  • mateusz090909 26 wrz 2012, 12:03
    Podstawą jest dobór solidnego wkładu, polecam stronę firmy Kom-bet, producenta polskich wkładów kominkowych.
    Cytuj
1 2 z 2  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum