Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Łóżko dla dzieci - piętrowe czy zwykłe

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Łóżko dla dzieci - piętrowe czy zwykłe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • nadobnij 18 sie 2011, 11:40
    Witam,
    siostra poprosiła mnie, żebym zorientował się jakie panują wśród rodziców opinie na temat łóżek piętrowych dla dzieci. Chce coś kupić dla swoich czteroletnich bliźniąt. Czy polecacie łóżka piętrowe, czy lepiej zwykłe? Na co zwracacie uwagę kupując łóżka dla pociech? Możecie również podać jakieś swoje typy
    Cytuj
  • VictoriaB 31 sie 2011, 19:35
    Łózko piertowe do bardzo dobre rozwiązanie dla dzieciaków, które mieszkają w jednym pokoju, zwłaszcza kiedy pokój nie jest duzy. A to jakie łózko to zalezy od gustu i tego ile siostra chce przeznaczyć na łóżko. Najlepiej jesli będzie to stabilne łóżko z zabezpieczeniami zwłaszcza na górze, takie jako to łóżko piętrowe , fajne też są tego typu łóżka , ale to już niestety wiekszy wydatek.
    Cytuj
  • serakiz 7 wrz 2011, 14:48
    Zależy od wielkości pokoju, jeżeli siostra chce mieć dużo miejsca to polecam piętrowe. Teraz jest bardzo duży wybór. Warto patrzeć za wyspecjalizowanymi sklepami i promocjami. Poza tym łóżko powinno być stabilne, bezpieczne, by dzieci sobie nic nie zrobiły i oczywiście ładne dla oka. Z mojej strony mogę polecić model KUBUŚ

    Cytuj
  • nadobnij 8 wrz 2011, 13:37
    Dzięki za opinie. serakiz ciekawa propozycja, podoba mi się kolor, pokażę siostrze. uśmiech Może ma ktoś jeszcze jakieś propozycje?
    Cytuj
  • serakiz 13 wrz 2011, 16:02
    Co najlepsze to sklep lozkapietrowe.com znalazłem zaglądając na któreś forum budowlane w poszukiwaniu mebli do salonu. Teraz wiem, że warto patrzeć za sklepami wyspecjalizowanymi, bo nie dość, że duży wybór to jeszcze świetna jakość. KUBUŚ mi się najbardziej podoba, ale są też inne modele.
    Cytuj
  • idygo 14 wrz 2011, 10:32
    Prezentowane na fotce łóżko prezentuje się bardzo fajnie. Nie mam za dużego doświadczenia w temacie, ale z ciekawości odwiedziłem sklep. Przeglądając inne modele natrafiłem na model KACPER, które jest o tyle ciekawe, że jest dla 3 osób. Myślę, że w małych mieszkaniach, takie dodatkowe miejsce do spania może okazać się bardzo przydatne.

    Czy ktoś z Was miał styczność z takim łóżkiem dla 3 osób?
    Cytuj
  • nadobnij 19 wrz 2011, 15:55
    W sumie siostra ma tylko dwoje dzieci, ale z ciekawości zaglądnąłem i przyznam, że ciekawe rozwiązanie z tym łóżkiem, dla kogoś, z trójką dzieci w mniejszym pokoju jak znalazł, od razu robi się mnóstwo miejsca.
    Cytuj
  • idygo 20 wrz 2011, 11:00
    Tak sobie myślę, że wcale nie trzeba mieć 2 dzieciaków, żeby takie łóżko było opłacalne. Podejrzewam, że jeśli ktoś decyduje się na łóżko piętrowe ma niewielkie mieszkanie. Jeśli niewielkie mieszkanie to z doświadczenia wiem, jak ciężko o jakieś dodatkowe miejsca do spania. Przy takim łóżku dla 3 osób, jak do dzieciaków przyjedzie kolega/koleżanka i będzie chciała zostać na noc - nie będzie problemu. Jak dla mnie takie dodatkowe miejsce do spania, bez straty miejsca w pokoju to super sprawa.
    Cytuj
  • nadobnij 20 wrz 2011, 12:38
    Wskazujesz mi bardzo ciekawe rozwiązanie, podoba mi się taki tok myślenia uśmiech Na pewno przekażę siostrze.
    Cytuj
  • Kucharsky 13 paź 2011, 10:31
    Ha! Co Ciekawe mają także łóżka jednoosobowe ale z z drugim materacem wysuwanym spod spodu. To jest to czego szukałem, Łóżko piętrowe zajmuje jednak dużo więcej miejsca i w małym pokoju sprawia że wydaje się on jeszcze mniejszy. No a poza tym mam tylko jedno dziecko lecz u mojej córki często nocują koleżanki więc to dla mnie ideał.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum