Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Łóżko dla dzieci - piętrowe czy zwykłe, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Łóżko dla dzieci - piętrowe czy zwykłe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Promocnik 31 sty 2012, 19:45
    Wybór odpowiedniego łóżka dla dzieci nie jest prosty. Ja np. ostatnio korzystałam z usług sklepu internetowego, a mają oni na stronie niesamowite pomysły na aranżację pokoju dla naszych pociech.
    Cytuj
  • Kucharsky 26 kwi 2012, 13:59
    Najlepsze jest piętrowe ale to wiadomo że szczególnie sprawdza się przy dzieciach, a głównie przy rodzeństwie. Łóżko piętrowe Kacper jest super, a moje dzieciaki się cieszą i chcą spać we własnym pokoju. Sama obsługa sklepu lozkapietrowe.com jest super!
    Cytuj
  • Nesta 13 cze 2012, 23:07
    Ja mam kupione łóżko piętrowe sosnowe parę lat temu od kogoś tam z allegro. Sądziliśmy z mężem, że takie łóżka nie wytrzymują długo, bo takie są opinie w internecie na temat sosnowych mebli, ale okazuje się, że to nieprawda.
    Cytuj
  • Kama_Kamilla 4 lip 2012, 19:10
    Jest jeszcze jedna opcja: meble modułowe, które łączą łóżko piętrowe z tradycyjnym.
    To takie meblowe 2 in 1 :-D
    Cytuj
  • hanka100 31 sty 2013, 19:05     (ostatnio zmieniony przez autora 31 sty 2013, 19:05, w całości zmieniany 1 raz)
    Piętrowe szybko się nudzą. Na początku dzieci zawsze takie chcą bo są "fajne" , ale jak tylko podrosną to się takich wstydzą. Lepiej jak mają zwykłe, pojedyncze. Najlepiej kupić z łóżka z litego drewna, osobiście bardziej przepadam za bukiem, gdyż jest bardziej wytrzymały i ładniejszy niż na przykład sosna.
    Cytuj
  • pistacja 26 lut 2013, 10:26     (ostatnio zmieniony przez autora 26 lut 2013, 10:27, w całości zmieniany 1 raz)
    Nie jestem jakoś przekonana do takiego spania na wysokościach. Wolę mieć blisko do ziemi i chcę, żeby moje dziecko też tak miało uśmiech
    Cytuj
  • VictoriaB 26 lut 2013, 14:00     (ostatnio zmieniony przez autora 26 lut 2013, 14:00, w całości zmieniany 1 raz)
    Takie łóżko idealnie nadaje się do naszych polskich małych mieszkań, jeśli jeden nie duzy pokój dzieli rodzeństwo, to takie łóżko jest sposobem na zaoszczędzenie miejsca. Nie trzeba kupować drogich łóżek, teraz można wybrać nawet używane łózko piętrowe - jest ich sporo.
    Cytuj
  • losia 18 lut 2015, 19:42
    Jeżeli masz mały pokój dziecięcy to przy [url=http://] urządzaniu pokoju dla dzieci[/url] sprawdzi się łóżko piętrowe bo zajmie o wiele mniej miejsca. Jeżeli jednak masz duży pokój to polecałabym Ci kupić zwyczajne łóżka.
    Cytuj
  • wiki58 19 lut 2015, 12:56
    pietrowe pratyczniejsze.
    Cytuj
  • VictoriaB 20 lut 2015, 14:42     (ostatnio zmieniony przez autora 20 lut 2015, 14:43, w całości zmieniany 1 raz)
    Cos takiego znalazłam na homebook.pl - dla niższych pomieszczeń ale za to z większą powierzchnią:

    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum