Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Modna kuchnia - czyli jaka?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Modna kuchnia - czyli jaka?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • MagdaWal 18 lis 2021, 10:01
    Wiele jest pomysłów na temat kuchni, może być biała, kolorowa a nawet większości czarna. Teraz bardzo modne są fototapety które można zakupić lemonroom.pl . Jej wymiary mogą być dowolne. Fototapeta jest najprostszą i najpopularniejszą formą dekoracji. Ten pomysł na ciekawą, a jednocześnie nietypową aranżację wnętrza nikogo już nie dziwi.
    Cytuj
  • Uncia 27 lis 2021, 17:25
    Mam płytę od electroluxa SenseBoil, faktycznie nic na niej nie wykipi, do tego okap electroluxa i mam niezawodny sprzęt.
    Cytuj
  • Wioleska 20 gru 2021, 17:02
    Electrolux to ma fajne sprzęty, też mam od nich zmywarkę ComfortLift z podnoszonym dolnym koszem, jest pojemna, pięknie domywa, oczywiście wyposażona w kompleksową ochronę szkła więc myję też delikatne szkło.
    Cytuj
  • Marta8001 30 gru 2021, 23:52
    Moja mama ma taką zmywarkę, faktycznie ten kosz podnoszony to super opcja, nie trzeba się schylać, a sprzęt też prosty w obsłudze.
    Cytuj
  • wiszka 2 sty 2022, 21:47
    DObre baterie łazienkowe czy kuchenne , super jakości, takie minimalistyczne znajdziecie w Sotbe. Znakomita marka
    Cytuj
  • jankowa 25 lut 2022, 14:02
    Dokładnie zmywarka ComfortLift to wybawienie dla osób, które mają problemy z kręgosłupem, nie trzeba się schylać, dźwigać, rozładowanie jej też jest łatwiejsze- wiem co mówię, bo taką mam uśmiech
    Cytuj
  • DianaM 27 mar 2022, 15:42
    Ja mam MaxiFlex też od electroluxa, bardzo łatwa w obsłudze, oszczędność wody i prądu niż przy ręcznym myciu jest zauważalna.
    Cytuj
  • Marynka 30 kwi 2022, 19:40
    MaxiFlex jest też w wersji Slim, jeśli ktoś ma mniejszą kuchnię to fajnie się sprawdzi bo ma 45 cm, ale nadal jest bardzo pojemna.
    Cytuj
  • malgoroo 27 kwi 2023, 22:07
    W nowoczesnej kuchni przyda się i nowoczesna bateria kuchenna. Polecam markę Sotbe
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum