Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Myjka ciśnieniowa - jaka i czy w ogóle warto?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Myjka ciśnieniowa - jaka i czy w ogóle warto?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Orion456 11 sty 2011, 19:13
    Chciałbym sobie kupić myjke ciśnieniową, do mycia samochodu i posadzki, może macie jakieś inne zastosowania? Jeśli korzystacie z takiej myjki to proszę o opinie. Myślę o Karcherze, ale nie jestem pewien czy jest sens wydawać na to kilkaset zł...
    Cytuj
  • 77henry 11 sty 2011, 23:01
    Mam i używam, do mycia podjazdu, elewacji, do mycia auta świetna. Tylko warto o nią dbać, bo naprawa ponoć kosztuje prawie tyle co urządzenie...
    Cytuj
  • Orion456 12 sty 2011, 6:14
    No właśnie, a da się tym dobrze umyć auto? Czy to się nadaje tylko do spłukania najgorszego brudu i błota, co mnie w sumie tez urządza, bo dużo jeżdżę po terenie.
    Cytuj
  • nouv88 12 sty 2011, 9:24
    Ja się szarpnęłam i kupiłam ojcu myjke Karchera, rzeczywiście do mycia samochodu była bardzo dobra. Ale zimą sie popsuła (prawdopodobnie została w garażu przy mrozie i woda do końca nie była usunięta) i trzeba było wybulić prawie 300zł. Ale facet od naprawy powiedział, że nie warto kupować podróbek nieznanych firm, bo mają bardzo słabe części.
    Cytuj
  • Ronjaa 12 sty 2011, 13:11
    Myjka ciśnieniowa to świetna sprawa, ale jeśli ma być dobra to musi kosztować co najmniej 700zł. Natomiast porządną idealnie umyjesz nie tylko auto, ale i chodnik i narzędzia. są specjlane preparaty do tego.
    Cytuj
  • Orion456 12 sty 2011, 14:45
    A do czego jeszcze stosujecie taką myjkę? Używacie tych detergentów czy samą wodą?
    Cytuj
  • Bandito 12 sty 2011, 17:13
    Ja mam bezfirmówkę, kosztowała tyle co naprawa firmowejprzymrużenie oka Używam do mycia samochodu, elewacji, chodnika, nawet okna raz tym umyłem, z plynem do mycia samochodu i rewelacja.
    Cytuj
  • marsjanin 12 sty 2011, 21:01
    Też uważam, że nie warto na to wydawać fury pieniędzy, to są dość delikatne urządzenia i w razie czego naprawa za dużo kosztuje. mozna dokupić filtr do wody żeby się nie zapychało.
    Cytuj
  • Domatorres 12 sty 2011, 21:36
    Jeżeli chodzi o mycie auta to jest rewelacja, Karcher ma takie detergenty w tabletkach, rozpuszcza się je w wodzie i podłącza do myjki. Wystarczy spryskać auto, potem spłukać porządnie wodą i auto czyściutkie!
    Cytuj
  • Specyfinder 12 sty 2011, 23:07
    Ja bym też nie przepłacał, nie będzie żal nawet jak się zpesujeprzymrużenie oka Do mycia samochodu czy narzedzi jest śiwetna. Zuzywa się dużo mniej wody tylko radzę z autem uważać żeby nie prysnął lakier.
    Cytuj
1 2 z 2  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum