Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Bidet, a może bateria bidetowa?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Bidet, a może bateria bidetowa?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Stinaa 24 gru 2010, 22:44
    No i stało sieuśmiech Diecezja o remoncie zapadła. Właśnie jestem na etapie kosztorysu i utknęłam na kwestii bidetu. Bo dawno zdecydowałam, że taka opcja bedzie, ale nie wiem teraz czy lepsza osobna miska bidetowa (łazienka kolosalna nie jest) czy może sama bateria typu bidetta przy wc? Jeśli macie i używacie takie wynalazki to poradźcie bo jestem skołowana...
    Cytuj
  • caipirinha 24 gru 2010, 23:42
    Jak się nie zmieści wc i bidet osobno to zainwestuj w miskę 2 w 1. Miałam okazje wypróbowac u rodzinki, bajer, bo miala automatycznie opuszczana klapę no a poza tym to chyba podgrzewana deska byłauśmiech Rewelacja coć pewnie kosztowało niemało.
    Cytuj
  • Tomatofan 25 gru 2010, 7:32
    Bidetta orasa! Oszczędność miejsca, w użytkowaniu o wiele wygodniejsza od drugiej miski, na którą musisz się przesiadać. Mam porównanie, bo wczesniej miałem w domu zwykły bidet, ale w życiu bym się nie zamienił teraz.
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 25 gru 2010, 9:01
    Zawsze sie zastanawiałam po co ludziom takie ustrojstwo w łazience? Ja nie miałabym czasu żeby się tak podmywać namiętnie, szybki prysznic wystarczauśmiech A dodatkowo kolejny grat do i tak nie za wielkiego pomieszczenia... jak dla mnie kompletnie zbędny sprzęt. Jak potrzebuje się podmyć to mykam pod prysznicuśmiech
    Cytuj
  • Tomatofan 25 gru 2010, 10:06
    A bo t osie dopiero docenia jak człowiek ma w domuuśmiech W Polsce jeszcze mało jest to popularne, ale jak ktoś ma to nie wyobraża sobie łazienki bez bidetu.
    Cytuj
  • Gaik 25 gru 2010, 11:14
    Mnie się takie dwufunkcyjne urządzenie nie bardzo widzi... za to mam bardzo dobre zdanie o baterii bidetowej przy toalecie! sama jeszcze w domu nie zamontowałam, ale pracujemy nad tymprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Bancroft 25 gru 2010, 13:56
    Mnie się też bidet wydawał kompletnie nieprzydatny, szczególnie, że widziałam w wielu domach zakurzony i nieużywany. Ale potem wprowadziłam się do domu, w którym łazienka już była wyposażona w to urządzenie i powiem, że bardzo sobie chwalę. To bardzo wygodne rozwiązanie i właśnie szczególnie przydatne jak sie ktoś spieszy i nie ma mowy o prysznicu.
    Cytuj
  • franusia 25 gru 2010, 14:18
    Ja sobie bardzo chwaliłam szczególnie w czasie połogu. Z tym, że korzystałam z baterii bidetowej i takie rozwiązanie uważam za najlepsze, chyba, że ktoś ma salon kompielowy, a nie zwykłą łazienkę, bo szkoda miejsca.
    Cytuj
  • Labradorka 25 gru 2010, 16:57
    Eh, a ja się naczytałam bardzo zabawnych opowieści z cyklu do czego ludziom służy bidetuśmiech No więc do mycia scierek, mycia nóg, czyszczenia butów, pojenia psa, moczenia ubrań (zamiast miski) itp. Ale wiekszość przyznaje, że to była zachcianka bardziej żeby znajomym oko zbielalo niż z praktycznych względów.
    Owszem, doceniam bidet u ginekologa, jak po pracy moge się odświeżyć przed wizytą. Ale w domu jest mi zbedny.
    Cytuj
  • D3niCle0 25 gru 2010, 17:41
    Ja sama też w domu nie mam, ale korzystałam z tego dwufunkcyjnego kibelko-bidetu i ogólnie fajna sprawa, tylko strumień wody był cienki, znaczy ciśnienie słabe. Trochę ciężko się było umyć.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum