Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Osiedle w Warszawie, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Osiedle w Warszawie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 22 paź 2015, 19:38
    paulinkaaa2 napisał:A chcesz takie mieszkanie od dewelopera? jeśli tak, to pamiętaj, żeby zrobić coś takiego jak odbiór techniczny mieszkania....to na pewno Ci pomoże
    A co Ci da taki odbiór techniczny? Przechodziłem dziesiątki takich odbiorów. Odbiór jest dobry jak Masz kasę i przychodzisz kupić dziś - teraz. To robi 3% kupujących. Reszta kupuje na etapie budowy albo jak jeszcze nie ma nawet stanu surowego. Później co nie odbierzesz? No to nie - jak Masz gdzie mieszać i Ci się nie spieszy to Masz lux ale jak jesteś w kredycie albo jak sprzedajesz stare i już czeka nowy nabywca żeby się wprowadzać to co? Poczekasz na poprawki? haaaaa to poczekasz pod mostem albo w hotelu - będziesz się kłócić z kierownikiem? To Cię będzie unikał bo ma ważniejsze sprawy. Nie rozśmieszaj mnie odbiorami. Na poprawki stolarki okiennej nasz Klient czekał rok bo firma od stolarki powiedziała, że deweloper nie zapłacił za całość prac i gwarancje mają w nosie. To mały przykład.
    Cytuj
  • kwiatkowskaewa 24 paź 2015, 1:36     (ostatnio zmieniony przez autora 5 lis 2015, 23:08, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja też jetem za tym, żeby kupować mieszkania w starszych zasobach. Mnie podobają ie mieszkania w dobrze utrzymanych przedwojennych kamienicach. Mur solidny, duże okna, 3m do sufitu. Tylko trzeba dokładnie sprawdzić jakie są koszty zarządzania nieruchomością. U nas zarządza firma http://www.ggko.pl/ należąca do miasta i zarząd wspólnoty jest bardzo aktywny, więc koszty mamy małe.Polecam Warszawa Ochota!
    Cytuj
  • martinus22 7 lis 2015, 11:16
    Możesz jeszcze porównać oferty mieszkaniowe na osiedlu Sosnowa Polana w Warszawie. Dużo osób zachwala okolicę i samo wykonanie, więc warto zwrócić uwagę. Odpowiada za to Oaza Development, dość uznani w branży. Ci, którzy siedzą w nieruchomościach to ich kojarzą.
    Cytuj
  • kosmiczna 23 lis 2015, 13:53
    Najlepiej jest szukać zaufanych agencji nieruchomości. Co prawda wybór mamy spory ale lepiej jest sprawdzić ich więcej niż
    później całe życie się zastanawiać. Zobacz sobie tutaj [url=http://www.agnesinversiones.pllink agnesinversiones.pl[/url]
    Ta agencja ma sporo fajnych mieszkań więc może coś Ci się rzuci w oczy. Swoją drogą to naprawdę trzeba wiele mieszkań zobaczyć aby znaleźć to jedno, jedyne.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Zniszczone schody