Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Panele do salonu, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Panele do salonu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • nitkaa 11 mar 2012, 12:31
    I jak tam efekty ?, Masz może jakieś zdjęcia, czy w ogóle się na coś zdecydowałaś ? , Jestem ciekawa jak nasza dyskusja wpłynęła na twój wybór uśmiech, sama zresztą niedługo może będę zmieniać co nie co, więc chętnie zobaczyłabym czy wybrałaś bambus, korkową czy może podłogę dębową język
    Cytuj
  • owa-ll 11 mar 2012, 18:46
    zapewne wszystko poszlo dobrze i jest zadowolona z naszej pomocy wielki uśmiech nie wiesz jak to jest, napisac o pomoc jest latwo ale by podziekowac juz gorzej język
    Cytuj
  • IfeelYou 24 kwi 2012, 17:59
    Zdecydowanie polecam podłogę drewnianą, w porównaniu z panelami są bardziej wytrzymałe i lepiej się prezentują.
    Podłogi bambusowe też są godne polecenia, zobacz sobie w tym sklepie jeśli jeszcze nie dokonałaś wyboru
    Cytuj
  • Czakalaka 24 kwi 2012, 22:28
    Ja mam w salonie korek i też jestem zadowolona. Panele z tworzyw sztucznych, jak już ktos wspominał, są najgorszą opcją, chyba że wybierzesz najdroższe, ale to już się nie opłaca, bo za te pieniądze śmiało kupisz jakies drewno.
    Ja za korek płaciłam ok. 120 zł za m kwadratowy, więc uważam, że wcale niedrogo a sprawdza się naprawdę dobrze.
    Cytuj
  • julitta 28 kwi 2012, 20:52
    no ja miałam kupować panele właśnie, dobrze, że trafiłam na ten wątek...ale to tak jest człowiek błędnie myśli, że jak się kupi coś taniej to szybciej się zmieni na nowe itp., ale faktycznie szkoda kasy, pooglądałam deski bambusowe, bardzo mi się podobają i za mniej jak 100 zł można już kupić uśmiech
    Cytuj
  • tomber 14 maj 2012, 18:26
    Ja niestety popełniłem swego czasu błąd stawiając na panele (ze względu na oszczędność). Naczytałem się, że sa super twarde i się nie zetrą… No i niestety.. Co z tego, że są super twarde jak się zaczęły rozłazić i rozsychać, już nie mam więcej na wymianę i będę musiał wymieniać podłogę. Tymczasem brat położył deskę litą drewnianą i cały czas ma prawie nietkniętą…
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum