Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Podstawowe narzędzia ogrodowe - jakie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Podstawowe narzędzia ogrodowe - jakie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kajakarz 23 sty 2013, 10:20
    Jakie są takie absolutnie podstawowe narzędzia ogrodowe , które na etapie zakładania własnego ogródka po prostu trzeba mieć?
    Młotki, piły, siekiery, łopaty i grabie to wiem, ale co jeszcze - żeby nie przepłacić,
    ale żeby to się w ogrodzie przydawało.
    Cytuj
  • zylek 24 cze 2013, 12:20
    Wkrętarka i wiertarka, o dziwo zastosowań cała masa, ale jeśli macie własny ogród to dokładnie zdajecie sobie z tego sprawę.

    Cytuj
  • fleszyn 24 cze 2013, 15:35
    Dla mnie podstawowym narzędziem ogrodowym są grabie - przydają się w szczególności jesienią przymrużenie oka
    Cytuj
  • Blue89 25 cze 2013, 12:09
    Ja muszę dopiero kupić, bo mamy tylko grabie i łopatęuśmiech
    Cytuj
  • MartynKa79 26 cze 2013, 15:23
    A domek na narzędzia macie? Może coś takiego? http://sklep.andrewex.com.pl/szopa-na-narzedzia.html - idealny na działkę i nie zabiera dużo miejsca.
    Cytuj
  • Swojezdanie 27 cze 2013, 9:08     (ostatnio zmieniony przez autora 27 cze 2013, 9:09, w całości zmieniany 1 raz)
    Dla mnie absolutne minimum to łopata, grabie, rękawice, konewka, wąż ogrodowy, kosiarka do trawy i sekator.
    Cytuj
  • 28 cze 2013, 9:28
    A może kogoś z was zaciekawia parasole do ogrodu?
    Jeśli tak to zapraszam na stronę: http://parasolecaloroczne.pl/ - producent takich właśnie parasoli ogrzewanych do ogrodów.
    Cytuj
  • szkielet 13 lip 2013, 16:16
    Rozejrzyj się też w domkach narzędziowych
    Cytuj
  • pollen2 15 lip 2013, 9:54
    Swojezdanie napisał:Dla mnie absolutne minimum to łopata, grabie, rękawice, konewka, wąż ogrodowy, kosiarka do trawy i sekator.
    Ja bym jeszcze dodał taczkę uśmiech


    Cytuj
  • zylek 18 kwi 2014, 13:06
    U mnie najbardziej potrzebna okazuje się... wiertarka Celmy. Po prostu więcej czasu niż roślinności poświęcam rozbudowie altany, wiaty i poprawie funkcjonalności. Z tego co udało mi się zbudować, jestem w pełni zadowolony - a tego typu dłubanie w ogrodzie faktycznie uwielbiam.
    Cytuj
1 2 z 2  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum