Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Tania pralka (do 1000 zł) - istnieją, sprawdzają się?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Tania pralka (do 1000 zł) - istnieją, sprawdzają się?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • alivedron 26 sty 2013, 15:18
    Witam, tytuł tematu powinien mówić wszystko. Proszę o wypowiedź tych osób, które mają taki sprzęt i mogłyby się wypowiedzieć. Planuję w najbliższym czasie kupić nową pralkę i naprawdę nie chcę przepłacać. Pralka ze wsadem 5-6 kg góra. Ma dobrze prać - być mało awaryjna - to wszystko!
    Cytuj
  • szomber 3 lut 2013, 23:22
    istnieją, istnieją a nawet można kupić rozsądną pralkę jeszcze taniej
    Cytuj
  • mallutka 4 lut 2013, 4:06
    Całkiem fajnie.
    Cytuj
  • fleszyn 6 lut 2013, 13:53
    Oczywiście że istnieje ale po roku lub dwóch trzeba kupić kolejną pralkę. Dzisiejsze pralki to nie franie które służyły przez 30 lat.




    Cytuj
  • Meltintop 1 mar 2013, 10:21
    Czy naprawdę mniejszy wydatek wiąże się z obowiązkową wymianą po roku albo dwóch latach? Czy z pralką, o której mowa powyżej, bywa podobnie? Nie chcę wtopić pieniędzy, ale nie chcę też niepotrzebnie przepłacić. Nie zależy mi na niepotrzebnych funkcjach.
    Cytuj
  • szomber 5 mar 2013, 14:30
    W dzisiejszyh czasach już nic nie jest super trwałe dlatego wychodzę z założenia, że lepiej kupić pralkę troche tańszą niż mega drogą bo wytrzymają tyle samo tak czy siak
    Cytuj
  • renehr 6 mar 2013, 11:14
    No tak, ale taka droższa pralka na dłużej nam starcza niż taka tańsza. Ale masz rację. To fakt, że w dzisiejszych czasach nie ma produktów o wysokiej jakości, ponieważ to się firmom nie opłaca.
    Cytuj
  • hasanna 6 mar 2013, 13:13     (ostatnio zmieniony przez autora 6 mar 2013, 13:14, w całości zmieniany 1 raz)
    z tego co ja można kupić nawet za mniej niż 1000, ja chociażby rozważam zakup takiej pralki używanej jeszcze na gwarancji, akurat ta jest super, bo wkłada się ciuchy od góry i przez to pralka nie jest taka duża i zajmuje mało miejsca, co jak na mój mały metraż jest nawet koniecznością, a nie wyborem, jeśli chodzi o marki to rożnie to bywa...możesz trafić na felerną pralkę dobrej firmy, więc tym raczej nie sugerowałabym się
    Cytuj
  • Kor25 28 kwi 2013, 16:06
    Można kupić nawet dobrą nową do tej ceny .
    Cytuj
  • Brooks 28 kwi 2013, 23:52
    Moja pralka za 800 zł działa już trzy lata bez zarzutu, nie przesadzałbym z inwestowaniem 3x takiej kasy z myślą tylko i wyłącznie o jakości, jeżeli nie jesteś w stanie jej doświadczyć w ciągu kilku pierwszych lat użytkowania
    Cytuj
1 2 z 2  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Następna: mała pralka