Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Remont łazienki i pierwszy dylemat, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Remont łazienki i pierwszy dylemat

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Sylwiaa_Rz 11 maj 2015, 10:09
    Z dobrą firmą [url=http://]projektowanie łazienek[/url] to nie problem. Przy każdym remoncie zasięgam opinii specjalistów, którzy podpowiadają jak zastosować nowoczesne rozwiązania przy niskich nakładach finansowych.
    Cytuj
  • betina22 9 cze 2015, 18:09
    Ja raczej sama projektuję- sprawia mi to niesamowitą frajdę. Za jakiś czas ruszamy z remontem łazienki i zastanawiam się czy wanna czy jednak zostawić kabinę. Fajne propozycje znalazłam i kusi mnie wylegiwanie się w wannie uśmiech Taki relaks z książką.
    Cytuj
  • koonik 10 cze 2015, 10:17
    Też się będę musiał niedługo zabrać za remont swojej łazienki
    Cytuj
  • zagubiona 16 lip 2015, 13:11     (ostatnio zmieniony przez autora 16 lip 2015, 13:17, w całości zmieniany 1 raz)
    Remont łazienki przebiegał bezproblemowo, mój mąż to fachowiec. Ale gdy wspomniałam o wymianie grzejnika, to się zaczęło - nie znam się na tym, nie dam rady itp. Ale od czego internet, znalazłam stronkę i okazało się, że wybór bardzo duży, a grzejniki gotowe do montażu. Mina męża bezcenna gdy zobaczył tą stronkę. uśmiech
    Cytuj
  • konto_usuniete_137444 18 lip 2015, 15:26
    Zdecydowanie ceramiczne - są ładniejsze, a dobrze położone są też wytrzymałe bo fakt, że płytki pękają wynika z tego, że są źle położone i sa narażone na drgania. Jak są położone poprawnie to wytrzymają lata a później ciężko będzie je zmienicuśmiech
    Cytuj
  • majestic24 27 lip 2015, 15:50
    effciaster_ napisał:Zdecydowanie ceramiczne - są ładniejsze, a dobrze położone są też wytrzymałe bo fakt, że płytki pękają wynika z tego, że są źle położone i sa narażone na drgania. Jak są położone poprawnie to wytrzymają lata a później ciężko będzie je zmienicuśmiech
    To może lepiej poszukać jakiegoś fachowca jak nie, w jaki sposób wyrównać podłogę oraz położyć płytki. Lepiej już komuś zapłacić niż potem jeszcze raz kupować płytki. A płytki możesz spokojnie poszukać w sieci, sklepów z wyposażeniem łazienek nie brakuje.
    Cytuj
  • 27 lip 2015, 18:06     (ostatnio zmieniony przez autora 27 lip 2015, 18:08, w całości zmieniany 1 raz)
    No no grunt to porady internetowe. Takich matołów jak u nas w necie pokazujących na Youtube jak się wykonuje prace remontowe jest od groma. Naparzą się ludzie a potem płacz, że się urwało albo nie działa prawidłowo. Ostatnio oglądałem takiego debila zwie się Mario budowlaniec. Ano pokazuje ten idiota na przykład montaż zestawu podtynkowego typu Geberit i co on tam robi? Ano podłącza ten zestaw do zasilenia wodnego czym? A wężykiem giętkim takim jak się baterie podłącza do zasilenia wodnego. Już pomijam że geberit będzie zabudowany x lat bez możliwości dostępu w razie awarii. Pomijam też fakt, że nawet producenci tych wężyków dają gwarancję na max 4-5 lat. No i śmiga tak głąb po necie, wciska ciemnotę a ciemnogród ogląda i stosuje a potem coś kurcze kapie ale skąd to kapie przecież wszystko 3 lata temu dawaliśmy nowe. Grunt to porady internetowe.
    Cytuj
  • jdk-remonty 28 lip 2015, 12:42
    Raz napisał:
    Sajana napisał:My mamy taka kabinę od brodzika. Nie zdecydowaliśmy się na gotowa kabinę, tylko kupowaliśmy na zamówienie specjalne szyby prysznicowe, żeby były wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości. Do nich dopasowane specjalne uchwyty, zawiasy ... Bałam się, czy to będzie bardzo praktyczne rozwiązanie, ale okazało się bardzo praktyczne.
    Moje szyby wytrzymały bez rys stosunkowo krótko. Głupio zaczęłam myć kabinę mleczkiem do czyszczenia. Mleczko posiada takie drobinki piasek czy coś który skutecznie porysował powierzchnię. Uważaj na to, płyn do naczyń, płyn do szyb, ocet, ale nie mleczko!
    Drodzy Państwo, najlepiej zaopatrzyć się w zwykłą ściągaczkę do wody podobną do tej, której używamy w samochodach do szyb, po każdym użyciu wystarczy ściągnąć pozostałości po wodzie z mydłem tudzież żelem pod prysznic i problem z głowy, kosztuje to każdego domownika około 10 sekund działania ale szyba która nie jest tania pozostaje jak nowa przez lata. Można ściągaczki takie kupić w kilku sklepach sieciowych i swoim wyglądem zachęcają do trzymania ich pod prysznicem na codzień uśmiech Pozdrawiam
    Cytuj
  • luna634 2 sie 2015, 22:52
    Marzę o kabinie bez brodzika i w końcu będzie moja uśmiechza parę lat bo dopiero niedawno skonczyliśmy remont. Płytki mam tylko w newralgicznych punktach- tam gdzie może być mokro i oczywiście na podłodze. Fajnie to wygląda uśmiech Jedynie z grzejnikiem miałam problem bo żaden mi sie nie podobał. Dopiero jak znalazłam sklep to upatrzyłam taki wążiutki czarny grzejnik- rewelacja uśmiech
    Cytuj
  • 3 sie 2015, 18:05
    luna634 napisał:Marzę o kabinie bez brodzika i w końcu będzie moja uśmiechza parę lat bo dopiero niedawno skonczyliśmy remont. Płytki mam tylko w newralgicznych punktach- tam gdzie może być mokro i oczywiście na podłodze. Fajnie to wygląda uśmiech Jedynie z grzejnikiem miałam problem bo żaden mi sie nie podobał. Dopiero jak znalazłam sklep to upatrzyłam taki wążiutki czarny grzejnik- rewelacja uśmiech
    jak bez brodzika to liniówka a już wiesz na pewno, że da radę zamontować i uzyskać spadek?
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum