Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Remont łazienki i pierwszy dylemat, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Remont łazienki i pierwszy dylemat

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kifonda 6 sie 2015, 22:00     (ostatnio zmieniony przez autora 7 sie 2015, 20:00, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja bym brała ceramiczne. Jak sobie przypomnę moje remonty, to pamiętam, że [url=http://www.castorama.pl/produkty/wykonczenie/plytki-scienne-podlogowe-i-elewacyjne.html]glazura[/url] była najbardziej problematyczna. Po prostu za duży wybór.
    Cytuj
  • Spidi4 15 paź 2015, 14:31
    Wydaje mi się ,że przydadzą Ci sie tutaj różnego rodzaju mierniki. Jestem akurat z tym tematem na bieżąco i wiem że te marki Peaktech sa dobre. Szukałam ich ostatnio bo przy remoncie takie rzeczy są niezbędne. Zobaczysz jak ułatwi Ci to pracę.
    Cytuj
  • zagubiona 19 paź 2015, 15:04
    A ja się zastanawiam nad zamontowaniem listwy podłogowej w łazience. Znalazłam sklep są tu właśnie interesujące rozwiązanie i to w niższej cenie. Nie zostaje mi nic innego jak porozmawiać z fachowcem.
    Cytuj
  • 20 paź 2015, 14:54
    ceramiczne do może raczej do kuchni niż do łazienki bym wybrał
    Cytuj
  • Karolcia100 30 lis 2015, 13:13
    A płyta polistyrenowa? Ktoś wykorzystywał w łazience do zabudowy może? uśmiech
    Cytuj
  • jackowskyy 20 wrz 2020, 21:05
    żona sobie wymyśliła zrobienie zabudowy do pralki i piecyka, oczywiście zadanie spadło na mnie. Miałem chociaż pretekst żeby sobie zamówić wyrzynarkę, w leroy merlin dorwałem ryobi one+ za 235 zł, działa świetnie i szybko można wyciąć
    Cytuj
  • erry 28 sty 2021, 12:13
    Tez trafiłam do sklepów bokaro, na prawdę byłam pod wrażeniem bo mają całe mnóstwo świetnych rzeczy, piękne płytki. A na miejscu można obejrzeć dużo ciekawych aranżacji. Także w jednym sklepie zakupiliśmy wszystko czego potrzebowaliśmy.
    Cytuj
  • milla88 22 sie 2021, 21:40
    Dobre baterie łazienkowe kupicie z Sotbe, polecam trwałe, nowoczesny design. Mamy od nich baterie w łazience i w kuchni
    Cytuj
  • janna 24 sie 2022, 0:01
    Myśmy całą łazienkę urządzili w salonie Bokaro, udało nam się kupić wszystko co chcieliśmy mieć, dużo nam pomogły gotowe aranżacje , jest tego na prawdę sporo. A towar pierwszej klasy.
    Cytuj
  • wojnarska 28 sie 2022, 0:53
    Jak bateria łazienkowa ma być solidna i służyc lata to polecam także markę Sotbe
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum