FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sposoby na kreta

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • KoKoszka 18 maj 2011, 12:51
    Ludzie macie jakieś sposoby żeby pozbyc się kretów? Rok w rok to samo, próbowałam ustawiać szeleszczące worki na drutach i nic to nie daje. Nie zależy mi żeby im krzywdę robic, od razu mówię, ale jak sie nie wyniosa z mojej działki to mnie w tym roku chyba trafi. Pomóżcie dobrzy ludzieuśmiech Z góry dziękuje.
    Cytuj
  • yellowphone 18 maj 2011, 15:09
    a u moich rodziców poskutkował pomysł z hałasujacymi "strachami na krety" dziwne... może jakieś mniej odważne byłyprzymrużenie oka tylko że oni na metalowych drutach umieszczali puszki po piwie i hałas byl pewnie większy, może to to...
    Cytuj
  • Raf1975 18 maj 2011, 17:20
    Można kupic świece dymne. U mnie to zdało egzamin.
    Cytuj
  • KoKoszka 18 maj 2011, 21:19
    Próbowaliśmy. U nas też zdało, ale na krótką metę bo w zeszłym sezonie zniknęły, ale wrócily tej wiosny. Chyba mnie lubią.
    Cytuj
  • Bancroft 18 maj 2011, 22:24
    Słyszałam o podsypywaniu karbidem, ale szczegółów nie znam, bo nie miałam do czynienia z kretami osobiście.
    Cytuj
  • Niania90 19 maj 2011, 1:46
    Mój tato kupuje pułapki na krety, takie pudełka z zapadką. Trochę z tym jest roboty, bo trzeba je zakopac w krecich korytarzykach, a jak się złapią to je wywozi w siną dal... jak byłam młodsza to jeździliśmy razem i szukalismy im "lepszego domku"uśmiech
    Cytuj
  • yellowphone 19 maj 2011, 7:40
    Taaa, a moją ulubioną bajką był Krecikuśmiech Moj tato mówi, że są jakieś plusy obecności kretów, bo ponoć ziemia z kretowisk jest idealna dla kwiatków doniczkowych. Może to jakos wykorzystać zamiast walczyć z krecikamiprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Gaik 19 maj 2011, 10:52
    Moi znajomi kupili sobie takie małe urządzenie na baterie, które emituje bardzo wysokie dźwięki nie do zniesienia dla kretów. Mówią, że odkąd je postawili w miejscu gdzie mieli kretowisko to krety zniknęły! I to na dobre, bo to ustrojstwo już trzeci sezon działa. W dodatku na tych samych bateryjkach.
    Cytuj
  • megaloman 19 maj 2011, 13:19
    Polecam młodego, energicznego KOTA. Krety i myszy nie mają szans.
    Cytuj
  • KoKoszka 19 maj 2011, 16:43
    Gaik napisał:Moi znajomi kupili sobie takie małe urządzenie na baterie, które emituje bardzo wysokie dźwięki nie do zniesienia dla kretów. Mówią, że odkąd je postawili w miejscu gdzie mieli kretowisko to krety zniknęły! I to na dobre, bo to ustrojstwo już trzeci sezon działa. W dodatku na tych samych bateryjkach.
    A drogie to? Mogłabyś spytać gdzie to kupili? Tylko się zastanawiam czy dla nas te dźwieki będą do zniesieniaprzymrużenie oka ale skoro Twoi znajomi sa zadowoleni to widać nie jest to uciązliwe hę?
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum