Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Sposoby na kreta, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sposoby na kreta

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kaziu 20 maj 2011, 17:46
    Na pewno... ale wiesz co, możesz w niedzielę na mszę zanieść ukradkiem, za pazuchą ze dwa jaja na twardo i będą poświęconewielki uśmiech
    Cytuj
  • Ronjaa 20 maj 2011, 20:06
    U nas się zeszłej wiosny pojawił kret, ale po tym jak sąsiad przekopał swój ogród jakąś wibrującą maszyną, krecik zniknął raz na (oby) zawsze. Chyba nie zniósł tych wibracji i hałasu.
    Cytuj
  • Ervin 20 maj 2011, 20:54
    U moich rodziców w zeszłym roku krety rozryły cały trawnik. Prawie przewróciły takie małe drzewko świeżo posadzone. Ojciec próbował różnych metod, ale jakieś twarde sztuki to były. Jak karaluchy normalnie...
    Cytuj
  • Gaik 21 maj 2011, 0:17
    Nie no, dajcie spokój, zabójcze metody są nie do przyjęcia! Krety są chyba pod ochroną...
    Cytuj
  • demotywator 21 maj 2011, 0:47
    Może jak nie da się ich przepedzić to trzeba polubićprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Calor 29 cze 2011, 14:51
    Ronjaa napisał:U nas się zeszłej wiosny pojawił kret, ale po tym jak sąsiad przekopał swój ogród jakąś wibrującą maszyną, krecik zniknął raz na (oby) zawsze. Chyba nie zniósł tych wibracji i hałasu.
    Jak by ci się strop na głowę walił to każdy by uciekał. uśmiech Ale tak na poważnie to taki elektroniczny odstraszacz powinien załatwić sprawę.
    Cytuj
  • mateusz1987 4 lip 2011, 20:40
    polecam siatkę na krety ale to wtedy trzeba przekopać cały ogród. bo siatkę trzeba wkopać na głębokość ok10cm. więc trawnik trzeba od podstaw założyć. metoda natychmiastowa.
    Cytuj
  • hdominik 28 lip 2011, 20:00
    tak jak mowil przedmówca - siatka

    coraz czesciej zakładamy siatki na krety jest to najskuteczniejsza metoda ale tez nie najtańsza jak do tej pory nie bylo reklamacji

    a jeżeli to nie pomoże to trzeba kupić 2 browary i zaprzyjaźnić sie z nim......
    pozdrawiam
    Cytuj
  • monika_k 19 paź 2013, 17:22
    jestem zdesperowana więc wypróbuję śledzie i jajka, wcześniej próbowałam odstraszać krety butelkami plastikowymi. nakładałam je na patyki powtykane w kretowiska ale jednak ze mną zostały.
    Cytuj
  • WiktorWektor 21 paź 2013, 22:46
    Ja widziałem u znajomego takie odstraszacze dźwiękowe na krety. Wkładało się taki do ziemi i on co minutę czy dwie wydawał cichy pisk, ledwo słyszalny dla ludzi. Krety trzymały się od takiego odstraszacza z daleka. Niestety nie wiem co to za firma ani producent.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum